Môže pri zastavených vetroch bolieť celé telo?

11. sep 2021

Ahojte. Prepacte za anonymnu temu, ale dost sa hanbim. Ide o to ze mam podozrenie na zastavene vetry 😔 Ako sa to prejavuje??? Moze ma z toho boliet aj 2 dni cele brucho? Dokonca aj mimo brucha? Asi krize? Trochu pod bruchom? Bojim sa jest prislo to z nicoho nic. Dakujem za rady.

anjelicek26
11. sep 2021

Tak moze... davaj probiotika, pi vela veeela teplej vody, hybat sa a nadavkuj si infacol/espumisan proste nieco, co si davaju babatka proti prdkaniu... pomoze to. U nas tym trpi chudak syn, mava strasne bolesti...ono to neni vtipne ani trapne potom uz v tom momente vobec. Ak mas domaci klistir (my uz mame), tak pouzit.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. sep 2021

@viestta viete len mne to trva uz 2 dni a neviem co s tym 😔 uz som citala aj ze teply kupel tak uvidim nieco skusim

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
11. sep 2021

Ja skúšam stále masírovať brucho nech to povolí

pininka1
11. sep 2021

Mna vtedy neviem preco neskutocne boli klucna kost. Ako by mi to vsetko tlacilo az tam hore. Existuju aj take cmulacie tabletky co s tym pomozu a mne pomaha aj to co sa dava babatkam, napr espumisan

autor
12. sep 2021

@viestta skusala som dnes tiez espumisan ale akosi skoro ziaden ucinok 😔😔 dnes sa bolest oproti vcerajsku presunula do podbruska, zaujimave ze neboli vkuse len namatkovo ale prave asi to je to 😔

autor
12. sep 2021

@pininka1 tak to by som veru nepovedala ze az klucnu kost to moze chytit 😱😱

pininka1
12. sep 2021

Inak ak to trva takto dlho isla by som s tym. Mozes mat aj zauzlene creva a to sa vie velmi rychlo zvrtnut a su to ukrutne bolesti.

llenka014
12. sep 2021

@pininka1 ale to sa zisti pri usg myslím

janulka1802
12. sep 2021

Och, zastavené vetry bolia brutálne. Ja sa nečudujem, že bábatká tak plačú, keď nemožu prdkať. Je to príšerná bolesť. Stalo sa mi zatiaľ len párkrát, ale dovtedy som ozaj neverila, že je to také bolestivé. Odvtedy, vždy keď treba a situácia dovoľuje, prdkám o 106.😁

20erika07
12. sep 2021

Juj veru aj mne to vyraza az ku klucnej kosti, otrasne pichanie. Mavala som krce velmi casto, mne jedine pomoze lahnut si na brucho a pod bruchom ruka a tlakovou masazou sa to snazit rozhýbať. Vzdy mi len toto pomoze, nikdy si nic nedavam . Ale dva dni no neviem ,na wc normalne chodíš?

autor
12. sep 2021

@20erika07 praveze na wc chodim normalne, aj vcera aj dnes... 😔😔 ono nie je to stale ze by som to citila, chvilami je dobre akoby mi ani nic nebolo, potom chvilami pocitujem a tak dalej 😔

20erika07
12. sep 2021

A zvyknes to mavat? A mas aspon kus vetry? Stravu si mala ako obvykle tie posledne dva dni?

autor
12. sep 2021

@20erika07 praveze nezvyknem... a vetry ako tak mam, ale hovorim co sa brucha tykamto uznje fajn, teraz akurat ta bolest v podbrusku tiez namatkova. Ale akurat som citala ze aj ovulacia moze mat taketo priznaky, bolest v pobrusku, dokonca aj chrbta krizov co ma tiez bolelo a dnes mam 12.den cyklu, na wc som mala dnes akoby slabo hnedy vytok tak moznonaj to je ono... clovek uz fakt nevie 😔😔😔

ladyvi
12. sep 2021

Mna tak bolieva ovulacia. Ale len tak 12hod. Bolia ma cele creva, krize, panva a je to velmi podobna bolest ako tie vetry zastavene. Zabera mi na to analgetikum. Co zas na vetry asi velmi nie, lebo tam asi treba skor pohnut tie creva. Na tie zastavene vetry mi skor zabral horuci kupel, a vacsinou mi zabalo zaspat, neviem co sa pod mojou perinou pocas noci dialo, ale rano mi nikdy nic uz nebolo. Asi ako sa uvolni cele telo,organy, spomali sa cinnost, tak sa tie creva uvolnia. Mne sa to inak stavalo casto, ak som si dala tvrdy alkohol s dzusom. Uz tvrde nepijem 😂

autor
12. sep 2021

@ladyvi ved prave citam clanky ze tie bolesti co trapia mna ze to moze byt aj ovulacia a vela zien si to myli a nevie co im je... u mna je 12.den cyklu cize ovulacia to moze byt, dokonca som citala ze niektore zeny potrapi ak niekolko dni, kludne aj tyzden 😔😔