Môže žena po kyrete letieť lietadlom?

marica61
25. feb 2019

Dnes som podstupila kyretaz po samovolnom potrate a o 5 dni potrebujem
cestovat lietadlom. Moze sa nieco stat? Ak niektora mate nejaku skusenost, prosim, napiste.

evittam
25. feb 2019

@marica61 To je otázka na tvojho lekara nie na zeny na MK. My tvoj zdravotny stav nepoznáme.

jamimka
25. feb 2019

Preco by si nemohla, ja som na druhy den bola riadne v praci .

tenerifka
25. feb 2019

tu kde byvam, chodia zeny na UPT na iny ostrov lietadlom, t.j.rano letia, podstupia potrat na sukromnej klinike(viem, ze to nie je tvoj pripad, ale zena je na tom po zakroku podobne ), a poobede letia naspat

marica61
autor
25. feb 2019

Ide mi o to, ci ten tlak nesposobi krvacanie.

tenerifka
25. feb 2019

@marica61 no tak asi nie, to by tu boli vsetky, co to podstupili vykrvacane. V urcite dni(tusim 2-krat do tyzdña) to je doslova potratova turistika. Ale ty chces letiet az za 5 dni, s tym nebudes mat absolutne ziadny problem

marica61
autor
25. feb 2019

@tenerifka dakujem, trochu mi odlahlo.

marica61
autor
7. mar 2019

@tenerifka Nemala si pravdu. Letela som o 5 dni a asi po 2 hodinach po pristati som zacala silno krvacat, stalo sa to vo vlaku, ktorym som pokracovala dalej v ceste.
Hroza a des!!! Kusy zrazenej krvi a to som predtym mala len spinenie. Nechapem, kde sa tolko krvi nabralo. Za tym uz nic. Dufam, ze to uz bude v poriadku, Momentalne nemam ziadne bolesti, ani teplotu. Hrozny zazitok!!!!!!!
Tymto chcem upozornit aj ostatne zeny, aby takuto vec nepodcenovali.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
8. mar 2019

@marica61 myslim že to nemuselo suvisiet s lietanim. Vela zien takto krvaca aj doma.

marica61
autor
8. mar 2019

@taskataska
@taskataska lenze mna na to lekar upozornil. Nenapisala som to do prispevku, len som chcela vediet, ci sa to uz niektorej stalo . Nechcela som verit lekarovi

marica61
autor
8. mar 2019

Ale uz som musela odcestovat lebo som tu bola ,2 tyzdne a to je dlho ak pracujete v zahranici, nehovoriac o financiach za ubytovanie a za lekarsku starostlivost, nemam slovenske poistenie.