MUDr. Andrej Karkalík

ivana1410
21. mar 2014

co na neho hovoríte?

andrejta
16. júl 2016

@akombakom rada by som poradila, ale mam ten isty problem. Tak som si vybrala to co aktualne potrebujem a hak ma teraz netrapi. Ja som hladala podla lekar.sk a potom sam hladala recenzie aj tu. A tak som dosla ku Karkalikovi. Ak by bral Kajaba v Karlovke, tak som u neho. Ale ma narvane a bere max zo svojho rajona

andrejta
16. júl 2016

@akombakom rada by som poradila, ale mam ten isty problem. Tak som si vybrala to co aktualne potrebujem a hak ma teraz netrapi. Ja som hladala podla lekar.sk a potom sam hladala recenzie aj tu. A tak som dosla ku Karkalikovi. Ak by bral Kajaba v Karlovke, tak som u neho. Ale ma narvane a bere max zo svojho rajona

akombakom
17. júl 2016

tak mi neostava nic ine, ako spizovat net a verit, ze sa mi podari nejake HAK zohnat.. aspon na nejaky cas, potom zajdem k mojmu ked uz sa inak nebude dat raz do par rokov sa da prezit, len zbytocne vyhodene prachy a je mi ich luto...

andrejta
17. júl 2016

@akombakom a kam chodis?

akombakom
18. júl 2016

@andrejta.. ze chodim, je silny vyraz, raz za cas, ked uz musim sa tam ukazem (minuly rok som to vynechala, ale tento rok to vyzera, ze budem musiet prist), je to gynaex na zahradnickej a konkretne mam doktora Ferianca, ale je ich tam viacej na tej klinike, k nemu som sa dostala nahodne... 85 euro rocna povinna prehliadka (preto hladam nieco lacnejsie)

noemikatka
5. sep 2016

Dobry den chcela som sa spytat ci sa u pana dr.plati aj za bezne vysetrenie? Dakujem

chillinka_ali
5. sep 2016

@noemikatka 10€ za každé sono a kedže to väčšinou býva súčasťou bežného vyšetrenia tak tých 10.

dadada8388
5. sep 2016

@noemikatka ja chodim k doktorovi uz niekolko rokov. Nie je problem ani s terminom, ak je to nieco vazne, tak zavolam a zvycajne mi da termin este aj v ten den. Za objednanie ani za vysetrenie sa neplati. Za sono sa plati iba pokial je na vyziadanie pacientky. Za navstevu ambulancie platim 4 Eur manipulacny poplatok. Ja ho vrelo odporucam. Ma vyborne vybavenu ambulacniu a ludsky pristup.

chillinka_ali
5. sep 2016

@dadada8388 len trošku ma prekvapila výška poplatku čo sa platí počas tehotenstva. si vypýtala 80€ v 12.tt a zabudla mi povedať že tých 80€ je len na 1.trimester a treba to platit v každom trimestri 🙂 tak ma pri poslednej kontrole dost vykolajila že ešte 160€ mam dať. ale zas je pravda že ma aj 3D sono a dobre vybavenie

noemikatka
5. sep 2016

@dadada8388 prosim vas cojeto to sono a ja som chcela ist len na preventivnu prehliatku toje vsetko budem platit len 4e

noemikatka
5. sep 2016

@dadada8388 ja som mala predtim pana juraja miniama u ktoreho dom neplatila ani cent len som sa dopocula ze isiel do dvochodku a zastupil ho pan karkalik a ze je sukromnik ale kolkko pita zato ze sa tam dostavim len na preventivku neviem :(

chillinka_ali
5. sep 2016

@noemikatka tak ty sa hlavne na každu kontrolu musiš objednat, neberu bez obj. tak že len dojdeš do čakarne a počkaš si, takže tie 4 € su ako manipulačny poplatok za objadnanie da sa povedat, ale ja som plata 10 ked mi robila aj sono cey vaginu aby skontroloval vaječniky a a či je všetko v poriadku tam dole lebo to je ta preventývka, najskorej ta pozre na koze, potom sono a ešte podebatí.

dadada8388
5. sep 2016

@noemikatka
@chillinka_ali za preventivku, ktora je zo zakona som neplatila nikdy nic. Dokonca ani tie 4 eura. Vtedy je to zadarmo aj so sonom a vsetkym. Este som sa nesretla s tym, ze by si odo mna vypytal 10 eur a pritom mi sono robi kazdu preventivku, dokonca niekedy aj ked je treba, ked mam nejaky problem.

dadada8388
5. sep 2016

@chillinka_ali tak cennik ma v cakarni aj na webe, kde je jasne napisane, ze sa plati 80 eur za trimester, takze s tym pocitam. Ale za tu starostlivost a vybavenie ordinacie sa to oplati. Ja by som nemala cas behatt este po nemocniciach na rozne vysetrenia ako to byva u niektorych gyn, ktori nemaju vsetko v ordinacii. Naviac mne plne vyhovuje aj to objednanie, nakolko naozaj nemam chut ani cas sediet niekde 2 hodiny a cakat.

chillinka_ali
5. sep 2016

@dadada8388 tak neviem ako je to s tym vyberanim, ale ešte volekedy ked tam bola dr.berešova som nikdy nič naplatila, ale odkedy je karkalik, tak pri preventivke tých 10€ som tam nechala a jedna pani v čakarni mi povedala že to je za to že objednávaju a za sono. Na preventivke som platila, ale ked som tam išla s tym že mi ona dala termin lebo bol problem tak som neplatila.

noemikatka
5. sep 2016

@chillinka_ali tak ak som dobre pochopila obiednam sa cez tel na preventivkua budem platit 4e?

chillinka_ali
6. sep 2016

@noemikatka ano 🙂 ale ako vravim ja som minule platila 10, a teda oni robia aj ten ster na vyšetrenie krčku maternice, a nukaju dve verzie, jednu zadarmo čo preplatí štat, alebo taku platenu ktorá je vraj lepšia lebo je podrobnejšia ta metoda vyšetrenia. tak ja som si minule vybrala tu platenú a asi 30€ ak sa dobre pamatam som platla

noemikatka
6. sep 2016

@chillinka_ali to si ja nemozem dovolit kedze som na rodicaku u tochto karkalika som este nikdy nebola predtim vtych dvetach bol juraj miliam a neplatia som u neho nic moja mala ma uz 2r a na vysetreniach som nebola od kedy sa narodila proze som pocula ze je karkalik sukromnik ale tak ked budem platit len 4e tam tam teda zavolam a obiednam sa

chillinka_ali
6. sep 2016

@noemikatka objednaj sa ;) a maš na výber bud karkalika, alebo doktorku, taka mlada ale neviem ako sa vola ale je velmi mila , ja chodim ku nej radšej 🙂 oni sa tam striedaju a mna sa sestrička pyta či chcem doktora alebo doktorku

noemikatka
6. sep 2016

@chillinka_ali oki dam potom vediet dakujem pekny dnik prajem 🙂

chillinka_ali
6. sep 2016

@noemikatka daj vedieť ako si bola spokojná 🙂

akombakom
25. okt 2016

preventívne prehliadky su len businessom pre stát a lekárov nic viac nic menej.. davaju nam to za povinnosť, ale vyznam nemaju ziadny.. orekm toho ze sa na nabalia...

chillinka_ali
25. okt 2016

Ahojte, dostavaju buduce mamicky u dr.v ordinacii darcekovy balicem so.vzorkami ? V niektorych ordinacjach davaju.pred narodenim balicem ze ako.je.to.tu ? Dakujem 🙂

believ
6. dec 2016

@akombakom - ze statom riadeny business - fuuha ty si fakt dobra..tie zeny co sa vykaslali na preventivku a im potom zistili rakovinu uz ked bolo neskoro by ti vedeli rozpravat o dolezitosti preventivky.....kamoske takto zomrela mama....

akombakom
6. dec 2016

@believ tak som rada, ze nemas skusenosti ako ja... preventivka je len o peniazoch.. napriklad v 35 ke mi zistili, ze mam zdvojenu maternicu ci co (2 dutiny) ako to je mozne ze to predtym nikdy nezistili, ked som chodila uz ako mlada baba na gynekologicke, ze mam velke bolesti pri meznese a aj ze je velmi silny? (teraz mi vysvetloval aktualny, ze to mohlo byt tymi 2 dutinami) u gynekologa som nebola v 35 prvy krat (to len na margo) a aj ten ktory to zistil, zistil az pri druhej prehliadke... to tam vtedy narastlo ci ako? (to len priklad)... nedavno bol medializovany pripad otca nejakej pani neviem co mala za profesiu, ze u jej otca nevismli metastazy 2 cm velke neviem kolko kusov a to uz chodil konkretne po vystreniach, lebo mal tazkosti (zistili mu to az na sukromnej klinike v rakusku).

zubárov uz ani nehovorim... a vedela by som Ti tu narozpravat o pribehoch v mojej rodine, kde veru lekari neexcelovali a dotycny nedopadol najlepsie (nie jeden pripad od nadoru v mozgu po "beznu" operaciu zlcnikovych kamenoch....

akombakom
6. dec 2016

.... ocna migrena a podobne... mne google pomohol doteraz viac, ako lekári (je to smutne, ale je to tak).... (este predtym ako do mna zacne niekto hucit, samozrejme na googli je vela blbosti a je o to tazsie vyseleketovat to uzitocne)

noemikatka
7. dec 2016

@chillinka_ali dnes som už konečne bola A ani sama neviem či mám byť spokojná pána karkalika zastupovala doktorka pri ktorej má to vyšetrenie bolelo A že unich sa antikoncepcia nedá predpísať že sa mám preradiť K inému aby miju iný predpisal ide aj oto že som obvolala dosť gynekologiciek A ani jedna má nechce zobrať neviem kam sa mam už dať :'( poraďte kde má vezmú A predpisu antiku

believ
7. dec 2016

@akombakom no nikto nemoze za to ze si ty natrafila zrovna na zlych lekarov.....asi ich nejak pritahujes .... ty mas taku skusenost ako mas a ini maju zase inu....

akombakom
7. dec 2016

@believ no a vyzera ze nie som sama... noemikatka... potvrdzuje moje slova takze believ ty mas asi stastie na normlancyh, bud rada.. nech ti to vydrzi 50 rokov minimalne (aj ked neviem kolko mas)

chillinka_ali
7. dec 2016

@noemikatka a ako sa volala dr ? Zagyiova? Lebo tej chodím a nikdy som problém nemala a hej antikoncepciu nepredpisuje ale nakoľko ju neberem tak ma to nikdy dajak netoto 🙂. V lamači je vraj ešte dobrá gyn.zisti. ti meno