MUDr. Anna Petriľáková - Košice

sarah284
31. jan 2017

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s pani doktorkou, hľadám nejakú dobrú gynekologicku, platí sa u nej za zavedenie karty a za vyšetrenie? Ďakujem 😊😊

timeaverespejova
21. apr 2017

Dobry den. Potrebovala by som sa poradit. Zijem v zahranici v Anglicku trpym velkymi bolestami vajecnikov a nepretrzite krvacam. to znamena ze mam menstruaciu aj 3 mesiace bez prestavky a iba 1 az sedem dnovu pauzu. Lekari mi zistili ze mam syndrom PCO ale neliecia ma.
nepredpisali mi ziadne lieky na objednanie u lekarov cakam aj 9 mesiacov :( .trapim sa uz 2 roky a moj zdravotny stav a krvacanie sa stale zhorsuje.lekari tu v zahranici ma posielaju na rozne krvne testy stale natahuju cas mojho partnera poslaly na semen analiz a stale nic...cas leti,vsetky testy na ktore ma posielaju trvaju dlho,vyse roka a stale nic.Chceli mi predpisat antikoncepcnu liecbu ktoru som odmietla vzhladom na to ze som antikoncepciu brana od svojich 15 rokov a uz mam 27 a s partnerom tuzime po babatku.Som u vas registrovana ako timea verespejova cislo poitenca 9062209035 .ako mi viete pomoct vzhladom na dialku a na to ze som uz s tejto poistovne odhlasena no mam european health insurance card