MUDr. Deckov

silvia92
7. nov 2015

Ahojte, prosim kto mi vie poradit, zoberie ma Dr. Deckov na vysetrenie aj ked nie som objednana? Od vcera mam problem a budem rada ked prezijem vikend, nie este cakat na objednanie. Ked si sadnem v pondelok do cakarne a poviem sestricke ze mam taky a taky problem, neodbije ma s tym ze nie som objednana?
Este som u neho nebola, predtym som mala ineho gynekologa, ale kartu uz u neho mam.

Dakujem ze odpovede

caseyllu
7. nov 2015

A co takto zavolať doktorovi?? Určite nebude mat problem ta vziat ked je problem..

koniarova
7. nov 2015

Prečo nejdeš na pohotovosť? Ja som bola v TT vždy spokojná s pohotovosťou.

silvia92
autor
7. nov 2015

problem je ten ze Dr. ordinuje az od 15.00 do 17.00. a neviem ze ked mu o 15.00 zavolam ci ma este v ten den zobere. ale ked tam budem sediet tak snad ma prec neposle, ked poviem ze je to dost akutne.
na pohotovost s mykozou? (aspon myslim ze to bude nieco take)

zuuzzu
7. nov 2015

Zavolaj vopred, ze mas problem a sestricka najde miesto. Alebo do pohotovosti je istejsie, lebo Deckov robi iba poobede od 15tej do 17tej.

koniarova
7. nov 2015

@silvia92 A prečo nie? Aj ja som bola. Hádam nebudeš čakať až do poobedia v pondelok.

silvia92
autor
7. nov 2015

no len sestricka moze najst miesto aj za jeden dva tri dni... :(
na pohotovost mozem ist aj cez den?

katrin21
7. nov 2015

@silvia92 chod si kupuit nieco do lekarne a nasadi si probiotika, do pondelka daleko...
cez vikend je pohotovost aj cez den samozrejme.. ale s tymto by som tam nesla.... kup si nieco, je toho kopa na trhu, do pondelka nejako vydrzis , hlavne tie probiotika. Ak je problem v pošve, je aj v creve zla mikroflora.

koniarova
7. nov 2015

@silvia92 Jasné. Pohotovosť je celý deň.

silvia92
autor
7. nov 2015

uz som si kupila gynolact a vobec mi to nepomohlo, aj canesten a tiez nic...
skusim tu pohotovost. a kde je gynekologicka pohotovost prosim vas?

koniarova
7. nov 2015

@silvia92 V nemocnici, na porodnici. Choď, možno treba atb.

silvia92
autor
7. nov 2015

vdaka za rady...idem, snad nebudu treba atb.

caseyllu
7. nov 2015

@silvia92 ja mam tiez deckovia a ked treba volám jemu ... Ved on robi v nemocnici tak ked treba prídem tam a je to 👍🏻

koniarova
8. nov 2015

@silvia92 no ako?

silvia92
autor
9. nov 2015

takze bola som, sestricka velmi mila, pokecali sme zasmiali sme sa, vysetrili ma, predpisali lieky a isla som domov :D
dakujem za rady