MUDr. Peter Vávra a MUDr. Martin Donoval v Skalici

petraas
1. feb 2012

Ahojte baby, aké máte skúsennosti s gynekológmi MUDr. Martin Donoval a MUDr. Peter Vávra? Som sa dozvedela ze môj super gynekológ MUDr. Peter Budinský už nepracuje v ambulancii v Holíči a vraj nemá žiadnu ambulanciu tak teraz musím hľadať nového gynekológa. Budem rada za každý názor či radu🙂

mamartinka
10. júl 2015

@pterodaktyl este v Malackach je Cernak ten aj stvrtky robi u Vavru.A ten sa mi zda este lepsi ako Vavra.

pterodaktyl
10. júl 2015

@mamartinka To práveže potrebujem zistiť .Priatel mi povedal že by to dieťa nechcel ak by nejaké bolo, tak sa modlím aby nebolo ale už by som to chcela čo najskor vedieť ..
Síce mám aj menzes už druhý mesiac od posledného styku ,aj testy soom mala negatívne ale bolia ma prsia , ja vvôbec neviem ☹

sandynkaaa
7. aug 2015

@mamartinka Ahoj, prosím ťa, nevieš, či dnes p. Vávra ordinuje? Že by som nešla zbytočne do SI? Potrebujem totiž iba tabletky predpísať. Ďakujem

kuukii
7. aug 2015

@sandynkaaa Ahoj, bola som u neho včera. Na dverách nemal napísane nič tak by mal ordinovať. 🙂

sandynkaaa
7. aug 2015

Ďakujeem, lebo už som volala asi 5x od rána a najskôr ma to rušilo a teraz dvakrát nikto nebral.... Tak za chvílu vyrážam, díky moc 🙂

kuukii
7. aug 2015

@sandynkaaa rado sa stalo pokiaľ viem tak odpoviem, napíšem 🙂 ale toto som si istá, že na dverách nič nebolo 🙂

mamartinka
7. aug 2015

@sandynkaaa urcite ved uz su po dovolenke.

sandynkaaa
8. aug 2015

Bol tam,prvy krat v zivote som tam bola sama v cakarni 😀 Ale vybavene,dakujem baby.Pekne prazdniny 🙂

kuukii
8. aug 2015

@sandynkaaa to sa málokedy vidí 🙂 tak aspoň bolo šup, šup vybavené 🙂

denkah
7. jan 2016

Ahojte baby,myslíte že mi MUDr.Peter Vávra dá PN?Mám fyzicky namáhavú prácu a budúci týždeň idem na kontrolu a prvý ultrazvuk ako už bábo narástlo.Ďakujem 🙂

katulenda
21. mar 2016

zdravim stalo sa vam niekedy ze vam mudr. donoval povedal zle pohlavie dietatka. ze sa pomylil

regas1
23. mar 2016

@katulenda
No to rieesim momentalne aj ja bola som v 12tt+4 a povedal mi ze na 90% to bude chlapec tak sa pytam ci niekto ma s nim skusenost taku ze sa pomylil lebo zda sa mi to skoro taakto povedat ale vyrazz v jeho tvari znel strasne presvedcivo

veron215
11. nov 2016

Ahojte baby, chodím k dr. Donovalovi a som momentálne v 17tt tehotenstva. Chcela by som sa Vás spýtať aké máte skúsenosti s pánom dr. čo sa schválenia PN v tehotenstve týka, nakoľko som si všimla že má vo svojej čakárni napísaný oznam v tom duchu, že nedáva PN len tak bezdôvodne. Hovorila som mu totiž že mi trochu opúchajú členky a bolia ma kríže nakolko každý deň cestujem vlakom zo Skalice do BA do práce (každý deň vstávam ráno o 5:10 a domov prichádzam okolo 18:15). Mám síce prácu za PC, ale to sedenie vo vlaku (každý deň 3hod.), aj v robote, s tým že musím dochádzať ma dosť vyčerpáva. Bábätko je zatiaľ ok, ale nechcem sa takto naháňať, lebo keď som vyčerpaná ja,tak si nemyslím že to je v konečnom dôsledku zdravé pre bábo. Keď som mu však spomenula len tak okrajovo tie členky a kríže s tým že dochádzam vlakom do BA, tak mi povedal len to, že s tým že mám sedavú prácu nič nespravíme a keď tak treba nejaké cviky na chrbát. Nemala som odvahu mu povedať či ma nemôže dať na PN. Preto sa pýtam na Vaše skúsenosti.

melanie94
7. mar 2017

Ahojte baby...aké máte skúsenosti u pána Dr. Donovala s 3D a 4D ultrazvukom. Ďakujem za odpovede

sfet
13. jún 2017

Ja mám s pánom dr. Donovalom veľmi zle skúsenosti od A až po Z. Nikdy viac. Teraz chodím k dr. Vavrovi a som maximálne spokojná.

aki100
2. feb 2020

@sfet u mna zas naopak. Vavra uz nikdy,vsetko mi dokaslal co sa dalo

sfet
12. feb 2020

Nuž, každý má iné skúsenosti.

aki100
13. feb 2020

@sfet a mozem sa spytat co bolo zle?

sfet
4. aug 2020

@aki100 prepac, dlho som tu nebola, možno pomozem. Donoval sa mi vždy snažil nieco najst. Pred 5 rokmi sa mna zrazu opytal, že kedy chcem deti. Nemala som vtedy vztah, tak som povedala, že dohladna doba nie, skor tak 4 alebo 5 rokov, fakt neviem. Rozkrical sa, že už budem stará (mala som 28 rokov), na argument, že nemám partnera, nech okamžite hladam, skoby boli muži vo výkladoch. Potom začal s tým, že nieco je na vajecnikoch, posielal mna na total zbytocnu operaciu, že v nemocnici nechápali co tam robim a mala som rozhodeny a bolestivý cyklus este polrok po tom. A taketo blbe reci má bezne. Vávra nebol vtieravy ani arogantny, som rada, že som nanho natrafila a vždy budem odporucat. Donoval je len taká figurka.

aki100
4. aug 2020

@sfet tak ja mam problémy tiež mam myom a teda vavra to isté čo tebe vo 22 rokoch že kedy chcem mať deti hovorím ze teraz určite nie ze nemám ani vzťah a teda mne nikdy nič neliečil. Mňa poslal Dr. Budinskemu a ten mi ešte stále lieči ten myom. Ale operácia mna neminie.

mysickanej
2. dec 2020

Chcem sa spytat ci sa u vavru na gyne v skalici plati sono ??

sfet
8. jan 2021

Neviem či je ešte aktuálne, ale ja som tam za sono nikdy neplatila, len za foto tuším 3, 50 to bolo pred 3 rokmi.

mysickanej
9. jan 2021

@sfet tak teraz co som volala hocijakym gynekolog tak sa plati vsade to sa mi nikdy nestalo u dr cunderlika

alexstav
27. jan 2022

@zabka8423 do Gbelov by som nikdy nešla ...sestrička arogantná...neprijemná a doktorka tiež nič moc

petra3289
20. apr 2022

Dobri den prosim vas kolko sa plati ultrazvukove visetrenie v tehotnosti u MUDr Vavru . Mam dlh na zdravotnej preto sa pitam. Dakujem