MUDr. Donoval - Holíč

aneta_420
4. dec 2020

Ahojte, chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s Donovalom v Holici? Necha aj na Pnke pocas tehotenstva? Lebo som pocula, ze nie. Dakujem

katarina9593
4. dec 2020

@aneta_420 ahoj ... V podstate dobrý lekár len teraz poslednu dobu neviem môj názor je že aj počas môjho tehotenstva bol taký ako keby odmeraný keď som sa niečo spýtala tak odpovedal tak všelijako..uzv keď robil tak empatia chyba trošku ... A čo sa týka PN nie nejako nechce dávať pokiaľ nemáš problém a všetko ide tak ako má tak nedáva ja som robila v domove dôchodcov až do 8 mesiaca ... Až potom ku koncu už sa nedalo a nevládala som takže.ma vypísal ..

kvaksina
4. dec 2020

@aneta_420 prešla som k nemu po prvom tehotenstve ..je dôsledný, vždy poradil pomohol, akurát teda ako píše vyššie srandičky u neho nečakaj. Nepovedala by som že je odmeraný ale je vyslovene profesionálny a berie svoju prácu veľmi vážne ale napr mojej mame pomohol s problémami ktoré iný neriešili...s tou PN ti neporadim ale ak nemáš vyslovene problém že nemôžeš robiť nemyslím si že ťa nechá doma...tuším majú aj vyvesené na nástenke že PN nedávajú na požiadanie alebo niečo v tom znení