Myslíte, že je môj prst na nohe zlomený???

jaja1991
1. apr 2020

Ahojte. Myslíte že je to zlomené? Včera som zakopla o gauč a dnes je to takéto 😂

janci05
1. apr 2020

Môže byť, otec mal tiež zlomené a fialové. Zafixuj o vedľajší palec.

gabrielapatrik
1. apr 2020

@jaja1991 aj áno, by som povedala mojim neodborným okom. Odporúčam zafixovat.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bavlnka92
1. apr 2020

ja som mala fialový a opuchnutý celý prst, po týždni prešlo.. myslím že nie je.

krisbar
1. apr 2020

Ah keby bolo, treba to len zafixovat o vedlajsi prst na chvilu. Ja som mala prsty par krat zlomene ale s tym nevedia nic spravit a najma ak keby ti ostal nefunkcny, nic sa ti nestane.

gab1sol
1. apr 2020

Zakopla som nohou, celá modrá, popod všetky prsty, nemohla som poriadne dostúpiť. Išla som na pohotovosť, poslali na RTG, zlomené to nebolo, len veľmi silno narazené. Zafixovali, po týždni, dvoch to prešlo.

Zlomila som si malíček na ruke. Tiež silným nárazom. Bola tam len jemná podliatina presne v mieste zlomeniny. Prst veľmi nespuchol. RTG ukázal zlomeninu a sádra na 6 týždňov. Takže môže a nemusí to byť zlomené.

nerko
1. apr 2020

@jaja1991 mala som zlomeny prst na nohe, cierno-fialovy. Nemohla som vobec stupit na chodidlo. Odporucam zafixuj si 2 prsty o seba leukoplastom. Mne tiez len toto s tym urobili.

takacovama
2. apr 2020

tiez by som bola povedala, ze pri zlomenine, by si na tu nohu vobec asi nedostupila. ak chces tak chod na pohotovost, ako co, mi tu fakt rtg oci nemame

terfina
2. apr 2020

Urcite je to zlomene!
Ja mam momentalne to iste zafixovane a mam byt 6tyzdnou PN!!!!

petrad15
2. apr 2020

Tiež by som povedala, že to bude pravdepodobne zlomené. Ako ale to fakt nijak inak nezistíš, pokiaľ si to nedáš zroendgenovať

rodinka22
2. apr 2020

Ahoj myslím si že je to len výron odporúčam rotngen

mariaszalayova
10. feb 2021

Ja mám tiež, ešte o niečo viac,prst pri maličku,a určite bude zlomeny,nemôžem sa ho ani dotknúť....a veľmi to boli😪

lienka959
10. máj 2023

@gab1sol ako zafixuju prst na nohe v nemocnici prosím?

tatianka0000
10. máj 2023

@lienka959 ja som tiež bola maličké zlomený , zakopla som tiež o gauč , opuchol mi to , zmodralo , dr ma poslal na rengen a myslím že to bola nejaká páska take niečo ako leukoplast , zlepil mi ho o ten vedľa neho , dal do obväzu .. trochu mi to obviazal , vravel mi že takéto zlomeniny sa do sadry nedávajú .. že by to ani nemali ako dať

gab1sol
10. máj 2023

@lienka959 prst o prst leukoplastom, alebo teda nejakou takou lepiacou páskou…

zuzinka888
10. máj 2023

Takto od pohladu ti to nepovie 100% ani chirurg. Potrebujes rontgen., ale urcite zafixuj. Inak, to muselo boliet.😖

aleshka_supermama
10. máj 2023

@jaja1991 brat mal zlomený malíček na nohe, mal ho úplne fialovy napuchnuty omnoho viac. Kopol do činky 🙈 z poistky dostal 550e .
Ja som kopla do postieľky mala som ho tiež fialovy napuchnuty ale nemala som zlomený.