Nárok na liečenie po úraze kolena

iveta6868
2. mar 2023

Narok na liečenie po uraze kolena,meniskus,natrhnutý lCA sval a zlomenina tibie..

Prosim Vas mam narok po takomto uraze nakupelnu liečbu.Lieci sa to konzervativne,bez operacie.

oskorusa
2. mar 2023

@iveta6868 na toto ti presne odpovie tvoj ošetrujúci traumatolog/ortopéd alebo rehabilitačný lekar

bajka16
2. mar 2023

Určite áno. Spýtaj sa ortopéda. Ja som mala iba operáciu meniskusu a bola som na liečení celkom mesiac.

vulka
2. mar 2023

@bajka16 Autorka píše, že je bez operácie. len konzervatívne.

bajka16
2. mar 2023

@vulka tak to neviem teda. To už povie len ortopéd

mogaa
2. mar 2023

skôr nie ako ano....nárok na kúpelnú liečbu je len v prípade operácie alebo napr.výmeny kĺbu.....pri klasickej zlomenine asi nie....a natrhnutý sval - určite nie....

iveta6868
autor
12. mar 2023

@mogaa Je tam indikacia aj uraz,nemusi byt operacia.To.liecenie hlavne kvoli zlomenine tibie v oblast platea.

iveta6868
autor
12. mar 2023

@oskorusa praveže nazory lekarov sa lisia,jeden mi.povie,že narok mam a druhý,že zbytocne nieço vybavovať

oskorusa
12. mar 2023

@iveta6868 nuž, tak ten, čo tvrdí, že máš nárok, nech ti vystaví návrh na kúpeľnú liečbu. A uvidíš, čo povie poisťovňa. Vždy sa dá aj odvolať.

mogaa
12. mar 2023

@iveta6868 veď nájdi lekára čo ti návrh vypíše....schvaluje sa to aj tak až na základe posudkového lekára na ZP.....