Návaly tepla po očkovaní

bubacik29
17. mar 2021

Dobrý deň mala som návaly tepla 2tyzdne po očkovaní 2 davkou vakcíny neviem či mal niekto s tým problém boli to návaly tepla,horúčavy len v noci cez deň nie a teraz keď syn je pozitívny a zatiaľ sme všetci negatívny tak mám opäť návaly vrátilo sa mi to opäť po 2tyzdnoch dne je mesiac po očkovaní poraďte či mal niekto s tým problém zatiaľ som negatívna.

mirka2010
10. máj 2021

@bubacik29 dobry den, ja som tyzden po ockovani a mavam len nocne navaly tepla...vam to ako dlho este pretrvavalo?

polariso
13. máj 2021

@mirka2010 dobrynvecef. Ja som 4 deň od očkovania prvou dávkou pfizera...navaly tepla mám stále, ale začali ma bolieť nohy ako po veľkej túre...pocit ako svalovica

hlucia
20. nov 2021

@polariso dobrý deň mávate ešte tie návaly?,mne to začalo po prvej dávke a mám to doteraz už 4mesiace a bolest nôh sa opakuje

polariso
21. nov 2021

@hlucia dobrý deň. Tak mávam návaly tepla....ale teraz to už mám viac menej z hormonálnej nerovnováhy. A to už málokedy.

anel000
22. jan 2022

@hlucia dobry den, mavate este stale tie navaly? Ja som 2,5 tyzdna po ockovani a teda nestiham prezliekat co som taka dopotena. Preslo to?

basska_b
22. jan 2022

Uff, to su priznaky menopauzy, vykyvov hormonov - zaujimave, ze taketo veci robi vakcinka, ktora ma take dobro priniest ludstvu, dobre ze o tom pisete

anikolk
3. feb 2022

Očkovanie

suzy_dm
29. mar 2022

@anel000 Chcem sa opýtať na tie návaly tepla. Ja to mám od druhej vakcíny. Je to už štvrtý mesiac a mám návaly tepla hlavne pred ms. Mám 37 rokov. Už si začínam myslieť, či sa už nejedná o začínajúci prechod. Pred očkovaním som sa takmer vôbec nepotila, max. v lete pri vysokých teplotách. Od vakcíny sa necítim dobre. Prvé mesiace mi to spôsobovalo aj vysoký tep počas ovu a ms. Hrozné niečo.

anel000
29. mar 2022

@suzy_dm no ja som sla na vysetrenie stitnej zlazy nakoniec. A s nou mam problemy... endokrinologicka sa vyjadrila vraj mi to spustilo ockovanie,to co driemalo a mozno by az o par rokov sa prejavilo...

suzy_dm
29. mar 2022

@anel000 A mala si aj nejake ine priznaky?

anel000
29. mar 2022

@suzy_dm busenie srdca

suzy_dm
29. mar 2022

@anel000 Tak s tym mam tiez problem po ockovani pocas menzesu, v noci po prebudeni som mala aj 150. Ty to mavas kedy? Ďakujem.

anel000
30. mar 2022

@suzy_dm ja som mavala aj pocas dna taky tep. Ja by som si sla dat skontrolovat stitnu

hlucia
18. okt 2022

ja mávam tie návaly tepla lokálne...tz že cítim akoby mi niečo teplé tieklo po nohe, alebo ruke, cievy mám vyšetrené, v poriadku