Nepríjemný pocit vzadu na krku

9. jan 2022

Ahojte, viete mi poradiť už dlhšiu dobu asi týždeň mám take nepríjemne pocity vzadu na krku a teraz sa k tomu pridružilo take napätie v oblasti zátylku ( vzadu ako je krk a hlava) a pociťujem na sebe take akokeby jemne trhnutie alebo tras alebo tiky neviem to opisat proste si predstavte situáciu že ležíte a síce hlavou až tak netrhnete že to nevidno v reáli a le vnutri jak je hlava a krk tak cítite že vás to tak trhlo.. neviem.. na neurologiu sa dostanem až o dva mesiace a k obvodnej je to take blbé pre mna lebo tam chodím často a v konečnom výsledku mi nic nezistia ale kebyže to začne byt neúnosné tak pôjdem aj keby stromy padali.. dnes má krimi dokonca nie že seklo alebo boli má sval na krku a cítim menšiu obratnosť.. taktiež mám chronicky stres tak neviem či to je z toho alebo naozaj mám nejaký problém.. vyšetrenie krvi, mocu atd som mal robené v októbri a až na nedostatok decka a železa mi nic nie je.. ja viem, že doktor by hneď najlepšie určil čo a ako ale len sa chcem informovať ci nemal niekto niečo také..
a ešte dosť často aj zatinam zuby a mám trosku problém s zhryzom.. vopred ďakujem budem vďačný za odpoved.. dosť mi to komplikuje každodenný život..

luccija
9. jan 2022

Veď stres spôsobuje stiahnuté svalstvo na chrbtici detto zatinanie zubov.

autor
9. jan 2022

@luccija ale aj tie tiky, Trhnutia?