Čo znamená búšenie srdca, točenie hlavy a bolesti krčnej chrbtice?

Zodpovedané
13. júl 2021

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu pociťujem zvláštne stavy - búšenie srdca, preskočenie srdca, zväčšenú uzlinu na krku. Cítim ako keby točenie v hlave, bolesť krčnej chrbtice, úzkosť a napätie vo vnútri.

Absolvovala som MR mozgu, krvné testy u obvodnej, kardiológiu, ortopéda, neurológa, ORL a psychológa.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte všetky uvedené vyšetrenia v poriadku, tak Vaše ťažkosti môžu súvisieť s panickou poruchou alebo úzkosťou.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková