Nepríjemný výtok

nely11
29. nov 2016

Ahojte.. poslednú dobu mám problém s mojou vagínou.. hustý, žltý, mierne zapáchajúci výtok.. občas je až hrudkovitý.. Mám bolesti v podbrušku.. najviac na ľavej strane.. Ale už sa to občas prejaví aj na pravej.. Prosím poraďte..

cicuska9999
29. nov 2016

nechcem rypat,aleeeee co tak ist k lekarovy? 😒

nativanativa
29. nov 2016

keď nechceš riešiť lekára tak choď do lekárne a kúp si jenamazol , ten sa dáva ako krém na tri noci a je fakt velmi dobrý ......antimykotikum
ale radšej navštív lekára , nech ťa pozrie

nely11
autor
29. nov 2016

Ďakujem, viac by som chcela riešiť toho lekára.. pôjdem najbližšie dni.. Ide o to, že mám 18 rokov a ešte som pri lekárovi, ako gynekológovi, nebola.. Tak som chcela najprv takto..

vika35
29. nov 2016

mykoza smer lekar

nely11
autor
29. nov 2016

@vika35 dobre, ďakujem..

meusicka
29. nov 2016

@nely11 ked mas 18 tak akurta nacase ist ku gynekologovi. aj to su len ludia.
jednoznacne to u teba vyzera na mykozu, daju sa v lekarni kupit pripravky, ale pokial to zanedbas tak ti uz aj tak nepomozu a musis k lekarovi. takze sa teraz daj vysetrit a potom si davaj pozor aby sa to neopakovalo. mne pri pociatocnom zapale pomaha aj jednoduchy horuci kupel v slanej vode. kedze sol obsahuje jod.

standusina
29. nov 2016

Jednoznacne lekar a necakat dlho s tymto problemom aby sa to este viacej nezhorsilo

nely11
autor
29. nov 2016

Už som volala do jednej ambulancie tu v Košiciach, takže zajtra ráno som tam.. Ďakujem vám..