Čo znamená pichavá bolesť podbruška?

Zodpovedané
25. jan 2022

Dobrý deň,

mám bolesti podbruška. Bolí ma celá ľavá strana od rebra až k vaječníkom. Mám aj dosť zapáchajúci výtok a únik moču. Som rok po sterilizácii.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

bolesti nemusia byť gynekologického pôvodu. Zapáchajúci výtok je potrebné preliečiť.

Príčinu a eventuálnu liečbu úniku moču je potrebné zhodnotiť na základe odberu podrobnej anamnézy a vyšetrenia. Následne sa zvolí vhodná liečba.

Vyhľadajte svojho ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník