Neuromultivitamíny

tajik
3. sep 2013

chcem sa opytat babenky,uzivala niektora z vas neuromultivitaminy od neurologa na predpis?pocula som ze su navykove,neviete je to pravda?diky

sisaha
3. sep 2013

@tajik mas na mysli neuromultivit? uzivala som a je to blbost... je to len vitamin na obnovu funkcie nervov

tajik
autor
3. sep 2013

@sisaha ano tie.preco si to myslis?vraj su najucinnejsie.lebo ja uzivam druhe balenie a rozmyslam o pokracovani,ale su moc drahe tak neviem.mas nejaku lacnejsiu nahradu alebo si ich vylucila?

sisaha
3. sep 2013

@tajik ja som to uzivala tri mesiace a potom mi povedala, ze o pol roka mozem dalsiu kuru.. ale nemam pocit, ze by som bola na nich zavisla.. dokonca pol roka preslo, ja ich mam vylozene na linke a nejem...😀, nechce sa mi

sisaha
3. sep 2013

@tajik lacnejsie asi nic nenajdes. ja som uzivala aj condrosulf a teraz mam piascledine a ten budem brat tak, ze 3 mesiace, potom 3 mes pauza, zase tri mesiace, zase 3 pauza

tajik
autor
3. sep 2013

@sisaha a akym problemom trpis ak mozem vediet?tie co beries su tiez vitaminy?mna trapi casta vnutorna nervozita....

sisaha
3. sep 2013

@tajik ja som mala operovanu platnicku, tak preto.. tie ostatne su na obnovu chrupaviek.. takze ty mas zrejme inu diagnozu..

veronikazet
23. nov 2021

@sisaha dobrý deň. Neuromultivit slúži na obnovu nervových zakončení , používa sa pri uzkostiach a začínajúcej depresii, je to vysoko koncentrovaný liek s B vitamínmi. Nieje návykový. Čo sa týka tejto kombinácie nenájdete cenovo výhodnejši preparát podobná je milgama n ale tam nemáte garantovanú výšku účinnej látky je drahšia a musíte užívať viac tabliet lebo obsahuje málo vitamínov oproti neuromultivitu

lindass
9. dec 2021

@veronikazet neuromultivit pri úzkostizch to prvý krát počujem ja si nemyslím ze by extra a pomáhalo aspoň tým čo majú niečo s platničkami zaujímalo by skôr prečo ak má problém platnička L5 ja tiež mam no vitamíny B aj nevyriešia problémy s platničkou treba cvičiť správne

veronikazet
12. dec 2021

@lindass áno treba cvičiť správne. Vysoká koncentrácia becok pomáha regenerácii nervov užíva sa to na regeneráciu ak sú nejaké poškodené tak bolia. Ak je problém s platničkou je to sprievodná liečba avšak na úplne vyriešenie problému s platničkou je operácia a cvičenie . Čo je adekvátne určí lekár samozrejme