Neustála únava a nevládne telo

fronculka
7. máj 2016

Zeny prosim poradte mam ist do doktora alebo nie? Som nonstop unavena ci sa vyspim alebo nie ci sa najem alebo nie. Od kedy vstanem mam cele telo uplne nevladne takties s travenim to nieje bohvie co na wc sa najdem raz za tyzden nohy si pomaly necitim skusala som cvicit ale to uz uplne ako keby som z tela dusu vyplula a este aj oblicky som mala vcudu hotova som vsetko zabudam nechapem cim to moze byt 😞 poradte prosim

fronculka
autor
7. máj 2016

A zabudla som dodat stale ked sa najem staci co len trosku tak som vyradena so silami na par hodin musim sa strasne premahat aby som nieco urobila

martinka13
7. máj 2016

Jednoznačne k lekárovi.

moni244
7. máj 2016

A na co cakas? To fakt toto riesis na nete? Uz davno si mala byt u doktora, co cakas, kym ta slahne a odvezie ta zachranka?

fronculka
autor
7. máj 2016

Myslela som zo zaciatku ze je to lenivost z toho stereotipu na materskkej ale nepomohli ani nove topanky 😀 nevadi pojdem hned v pondelok ze to mam z krku

fronculka
autor
7. máj 2016

A neviete z coho to moze byt alebo co to naznacuje?

marcela305
7. máj 2016

nemoze to byt psychicke??

fronculka
autor
7. máj 2016

@marcela305 aj to moze byt ale zeby mi to zlozilo takto cely system cele telo neviem kde moze byt problem sama

rheuska
7. máj 2016

Moze ti iba chybat nejaky vitamin, alebo mineral. Alebo to moze indikovat vazne problemy napriklad stitna zlaza, nejake vnutorne organy, hormonalna nerovnovaha. Netreba zanedbat. Lekar zisti pricinu.

fronculka
autor
7. máj 2016

@rheuska dakujem len dufam ze nic vazne nikdy som nebola nijak chora okrem chripky a teraz neviem skade von

lienkaviva
7. máj 2016

@fronculka Ja by som si na začiatok zašla k dr.aby mi zobrala krv. Možno máš málo železa, alebo problém so stitnou zlazou príp.niečo iné. A potom budeš múdrejšia. Ťažko radiť. Možno len potrebujes vypnúť, zajdi na masáž, virivku, saunu keď ti fyzická činnosť robí problém a vypni hlavu ako sa hovorí. ...možno si len vyčerpaná

mirka414
7. máj 2016

@fronculka mozno o par mesiacov budes kojiť ;)? Ale nie treba zájsť k lekarovi mne tak chýbal vitamín D a magnesium a stress z prace sa mi dokonca vyhodil na rukach Ako totálne vodou naplnené pluzgieriky az mi lekárka povedala,ze okamžite to co ma trápi ( bola to cast jednej prace) mam ihneď vyhodiť lebo to nemusí dobre skončiť . A naozaj ked som sa zbavila tej prace pluzgieriky ihneď zmyzli a aj sa mi uľavilo .

fronculka
autor
7. máj 2016

Vypinam dost casto niesom typ matky na materskej za hrncami stale si s malym ci bez neho ideme ale zrazu prisiel taky zlom ze vonku nevyjdem ani na krok nebavi ma rozpravat sa s ludmi vlastne nemam energiu pre nikoho a nic ide leto viem ze to zas bude na roztrhanie a ja som uplne ako pred smrtou utahana a bez sily cokolvek robit

fronculka
autor
7. máj 2016

Ale zajdem za doktorom uvidim co mi povie

salome51
7. máj 2016

@fronculka môže to byť anémia, alebo problém so štítnou žľazou. Treba si nechať u doktora vziať krv na krvný obraz a tiež na štítnu žľazu. Určite navštív lekára čo najskôr a pátraj po príčinách svojho stavu

lienkaviva
7. máj 2016

@fronculka aj ja som také mala. .za týždeň som sa nedostala ani von, lebo som nemala náladu na ľudí, ten stereotyp doma na MD ma ubijal, stáva sa, veď nemusíme mať vždy dobrý deň. Naordinovala som si magnezium a nejako to šlo potom, aj slniečko vyšlo konečne 😉😉😉

silvia62256
7. máj 2016

Niesi tehotna???

katka0905
7. máj 2016

daj si spravit u obvodnej testy na stitnu zlazu, ona spravi dva zakladne a ked nebudu ok, posle ta k endokrinologovi, ja som to mala podobne, tie priznaky.

fronculka
autor
7. máj 2016

@silvia62256 tehotna urcite nie akurat dnes mi skoncili moje dni 😊 ano tiez som rozmyslala ze to bude len nejaky kratkodoby stav ale trva to uz vyse 2 mesiacov stale som cakala na to ze snat to prestane ale je to horsie mam vela statosti a vela myslienok mi beha hlavou dotoho sa pridalo toto a som uz uplne hotova dufam len v jedno ze to nieje psychicky problem lebo to si uz aani predstavit neviem a magnezium brat nemozem dostavam ihned z neho mikozy 😞

fronculka
autor
7. máj 2016

Dakujem zeny vazim si kazdu vasu radu stavim sa za doktorom sama som zvedava co sa somnou deje pretoze aj plet mam akusi nesvoju hnusnu doslova chcem sa z toho dostat a mat hlavne vela energie prw svojho krpca

eliska1986
7. máj 2016

@fronculka ahoj moze to byt aj jarna unava.Take stavy som mala aj ja skakal mi tlak raz vysoky,potom nizky,hlava sa mi tocila,zle mi bolo len by som spala.Sl som k lekarke vraj psychicke problemi,potom jarna unava,a chudokrvnost.Nasadila mi zelezo a magnezium.Citim sa lepsie.Taktiez je dobra podpora od priatelov i rodiny,pobyt v prirode,na slniecku

bibistec
7. máj 2016

moze to byt cokolvek od stitnej zlatzy cez celiakiu az po nedostatok nejakeho mineralu treba riesit kym sa to nezhorsi

fronculka
autor
7. máj 2016

Dakujem

timotej
7. máj 2016

Ja myslim ze prekonavas depku

dotka04
7. máj 2016

štítna žľaza, málo vitamínov, anémia, prípadne fakt aj tá depresia... Choď k dr. a uvidíš, zbytočne sa doma sama netráp 🙂 U mňa takto vyzerala pred pár rokmi jarná únava 🙂 Fakt, nežartujem. Prešla som xy vyšetreniami - všetko neg., nakoniec zabrali nejaké vitamíny. Nevedela som prejsť zo školy domov, bolo mi na odpadnutie, slabé a trasúce sa nohy, dokonca som nevládala niekedy pri jedle udržať príbor od únavy. Zopakovalo sa mi to aj rok potom, ale už som si hneď nasadila vit. a malo to ľahšiu formu. Odvtedy mám pokoj.
@fronculka

maykaaa1122
7. máj 2016

ahoj, skús aspoň lekáreň..a ich rady..a ak sa to neupraví, tak doktor..nemusí to byť vážne, ale pre istotu.. 😉

mikys1
7. máj 2016

@fronculka a čo tak vyhorenie?

bernusha
7. máj 2016

Moze to byt aj boreliozou...ja osobne tym som to mala....neprijemne!! ☹

sense
7. máj 2016

Urcite k lekarovi ....to mozes byt anemia, problem so stitnou zlazou, aj psychicky problem ....popr. aj nieco zavaznejsie takze urcite k lekarovi

charity
7. máj 2016

@fronculka Ked hladujes a pijes vodu, sa to zlepsuje? Moze to byt histaminova intolerancia alebo potravinova alergia alebo intolerancia. Celkovo mi to pripomina aj mononukleozu. Rozhodne chod k lekarovi.

sovica
7. máj 2016

Mne napadla tiež borelióza. Určite by som lekárovi spomenula, aby spravili z krvi vyšetrenie aj na ňu. Nechodíte často do prírody, nechytili ste kliešťa? Príznaky boreliózy sa nemusia objaviť hneď, niekedy prejde aj niekoľko týždňov, či mesiacov...
A možno sú to len príznaky depresie - ak máte dlhšie nejaké (možno pre niekoho banálne) problémy, nad ktorými ale neustále rozmýšľate...
Určite ale zájdite čo najskôr k lekárovi. Držím palce, aby sa vaše problémy vyriešili a aby ste boli čoskoro v pohode 🙂.