Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Neustála únava a nevládne telo

fronculka
7. máj 2016
Zeny prosim poradte mam ist do doktora alebo nie? Som nonstop unavena ci sa vyspim alebo nie ci sa najem alebo nie. Od kedy vstanem mam cele telo uplne nevladne takties s travenim to nieje bohvie co na wc sa najdem raz za tyzden nohy si pomaly necitim skusala som cvicit ale to uz uplne ako keby som z tela dusu vyplula a este aj oblicky som mala vcudu hotova som vsetko zabudam nechapem cim to moze byt 😞 poradte prosim
bernusha
7. máj 2016
@sovica ...mne lekar povedal,ze ja som musela mat infekt v sebe az 2-3 roky...no tie stavy co som mavalaa,mavam ich aj do dnes,no nie az take..
bernusha
7. máj 2016
..ja sa rano budim viac unavena,nez si vecer liham! Hned ma boli hlava,trasiee ma,....a mam aj AD..vysetreniaa..ake by som mala absolv.??
miska333
7. máj 2016
@fronculka ja som mala nieco podobne. Bola som na preventivke , krv som mala ok akurar v moci som mala nejaky zapal. Mna aj bolievala hlava, bola som na rtg a mam dost krivu chrbticu a z toho ma boli hlava. Zacala som uzicat psylium a jem denne activiu nech chodim denne na wc a nemam hemeroidy... Inak unavena byvam aj ja ale chodim neskori spavat.... 😜
luciferkax
7. máj 2016
Môže to byť chudokrvnost, no u mňa sa presne takto prejavovala znížená funkcia štítnej zlazy
bernusha
7. máj 2016
Moze -nemoze.....treba zajst k dr.a uvidi sa!
siska53
7. máj 2016
@fronculka moze to byt cokolvek z toho,co tu popisali,cize stitna zlaza,nedostatok zeleza ci vitaminov,mozno psychika... U mna sa tak napr.prejavil helicobakter.. Nehorazna unava,nevladala som prejst muzeum, stale by som len spala,nikam sa mi nechcelo,len v robote som sa nejak prekonala ale nic ine. Nastastie som bola bezdetna..

Cize sup k dr.,nech popatrate po pricine.
xana17
8. máj 2016
@fronculka skús si kúpiť zelený jačmeň prášok,chlorelu prášok.Nekupuj tabletky.Jedz surové špenátové listy a nasekané žihlavové listy,každý deň jednu polievkovú lyžičku.Sprav si každý deń šťavu pomaranč,citron,mrkva,zeler,kapusta,zemiak čo doma máš a dá sa odšťaviť.Veľmi dobrý je aj protein 90% od vemici jednu veľkú lyžicu polievkovú do vody.Doplň proboitiká na lačno,psyllium prášok na lepšie vyprázdnovanie,cvič aspoň trochu,choď na prechádzku.Uvidíš budeš sa lepšie cítiť.Pleť,vlasy,nechty budú krajšie.Žihlava Ti rozprúdi krv.Ja som bola tiež strašne unavená už len keď som sa zobudila som nič nevládala.Prajem veľa energie.
synda11
8. máj 2016
@fronculka ja som mala toto iste... mna ale pichalo aj v zaludku....mala by ta poslat na infektologiu na krv..ta ti odokryje vsetko...
erickatt
8. máj 2016
Moze to byt nedostatok zeleza. Alebo to travenie. Cele telo mas zatoxikovane tym ze ti nejde ist na wc. Ked to v tele tyden kvasi..rozhodne k dr na krv
charity
8. máj 2016
@miska333 Zapal, bolesti hlavy, problemy s vyprazdnovanim a unava byvaju aj pri histaminovej intolerancii.
tinacho
8. máj 2016
@fronculka no presne viem o čom píšeš. Takto sa ja cítim často, sú dni lepšie a potom katastrofálne. Tiež mi to príde, že som z malej strašne unavená, mala som zápal priedušiek kde som musela 3x antibiotiká, možno aj to ma odrovnalo. Ja mám teda problémy so štítnou, ale mám tabletky ktoré poctivo jem a výsledky sú O.K. takže tomu by som ten môj stav nepripisovala, ale tiež sa musím dokopať k lekárke zobrať krv. Pretože niekedy ledva ťahám nohy za sebou, vitamíny mám v sebe, ale proste takýto stav som nemala ani pri veľkých záťažiach.......napíš ako si dopadla , držím palce a teda veľa síl 😉
mihula
8. máj 2016
@fronculka a nemas nahodou problem s travenim?unvena,otravena,neprijemna,bez energie,nevyspata aj ked v noci spis?
fronculka
autor
8. máj 2016
Dakkujem idem zajtra som zvedava co mi povie napisem to potom tu ak by to teda aj niekomu inemu pomohlo ja dufam ze nic vazne
wanda123
8. máj 2016
ano, borelioza a podobne chronty. ist na infektologiu na krv
katka0123
8. máj 2016
Pytaj si ziadanku na endokrinologiu. Jeden odber krvi....mne hned volali, a hypotyreoza ako vysita. Zapal stitnej zlazy, funkcia takmer nulova. Drzim palec a hlavu hore!
petrife
8. máj 2016
nečítala som všetky príspevky, čo ti dievčatá radili, ale presne tieto príznaky + neustále chudnutie som mala aj ja cca pol roka po pôrode sa to tak vážnejšie prejavilo. Totálna únava a strata hmotnosti, nech som jedla, čo som chcela. Jeden deň som normálne ani nevládala vstať z postele. Ale keďže sme mali v tom čase problémy s dcérkou a hlavne s ňou sme chodili po doktoroch, tak ja som sama so sebou už nikam nechcela ísť. Ale zašlo to až tak ďaleko, že nakoniec som k dr. musela ísť. A mne zistili hypertyreozu - zvýšenú funkciu štítnej žľazy. Takže sa skús pýtať na endokrinológiu, možno základné testy na štítnu by vedel urobiť obvoďák, mne to zistila gynekologička, lebo okrem iného som nemala ani menštruáciu. Keď nasadili lieky, tak sa to začalo postupne zlepšovať, ale na začiatku som mala dosť vysoké dávky liekov, takže to už bolo dosť zanedbané. Tak nečakaj a utekaj, nech zistia čím skôr, čo ti je.
beabelisova
9. máj 2016
@fronculka Dúfam že to všetko dobre dopadne, je dobre že si sa objednala k doktorovi lebo to vyzerá že to niečo bude
barbara088
21. okt 2016
ako si dopadla???ja mam toto iste
fronculka
autor
22. okt 2016
@barbara088 vraj nic mi neni ze vysledky mam super ze sa mam zacat viac kyvat asi tak nejak uz som to neriesila potom zacala som chodit viac na prechadzky do prirody, zacala robit co ma bavi a hlavne som odysla od muza vyzera to tak ze ma len nebavilo nic zo zivota aky som viedla
luboslavamiskechov
11. máj 2018
Môže to byť štítna žľaza alebo čokoľvek treba krvné testy na to čo mi chýba?a aj na štítnu žľazu obvodný lekár urobí ale treba presne udať otázku na čo brat krv +preventívna krvná toto všetko urobia a výsledky posunú ďalej čo je vo veci ja keď sa necítim zdravá tak hneď riešim problém s lekármi ja viem ako sa cítim keď som zdravá tak ten pocit dokiaľ nemám tak otravujem lekárov až prídu na to čo mi je a riešia má a zase som zdravá a je jedno či je to psychické či nie či iné ochorenie
luboslavamiskechov
11. máj 2018
Netreba sa vyhýbať lekárom každý stav treba riešiť s lekármi aj keď som samoliecitelka aj tak riešim aj s lekármi čokoľvek mi je netreba si myslieť že otravujem lekárov ale poznám dámu seba viem ako sa cítim keď som zdravá tak mi určite niečo je keď sa necítim zdravá
hanney
25. dec 2018
@fronculka a
Ahoj, ako si dopadla?
demonka5
25. dec 2018
Ja som to mala podobne mala som oslabenu pecen z virusu presne stavy unavy akokeby som behala denne maraton cim akor to zacni riesit
0silvia0
25. dec 2018
@hanney ved to napisala o par prispevkov vyssie, sice to bolo pred dvoma rokmi...
alexa507
18. mar 2019
@fronculka ahoj vidím že to je už dobrých pár rokov dozadu , tento istý problém mám aj ja chystám sa k lekárovi zajtra , rada by som vedela vo ti diagnostikovali ?
mikadooo
18. mar 2019
@alexa507 píše to vyššie, kopírujem: vraj nic mi neni ze vysledky mam super ze sa mam zacat viac kyvat asi tak nejak uz som to neriesila potom zacala som chodit viac na prechadzky do prirody, zacala robit co ma bavi a hlavne som odysla od muza vyzera to tak ze ma len nebavilo nic zo zivota aky som viedla

Tu začni písať odpoveď...

Odošli