Neviditeľný strojček na zuby

11. máj 2023

Ahojte. Chcela by som nejakú recenziu ohľadne tohto strojčeka na zuby. Aké to je (na pocit, pri rozprávaní a tak ďalej). Najlepšie vedieť kolko to stalo peňazí 🙈 a odporučiť nejakú kliniku kde ste boli spokojná/ý. Radšej by som nejaké mestá nie úplne ďaleko. Ako napríklad Žilina, Trenčín, Martin ak je tu niekto, kto mal tento strojček len na jednej čeľustí budem vďačná za odpoved ohľadom ceny. Ja by som to chcela len na vrchné zuby. Kedysi som mala ako dieťa strojček fixný, avšak ako mi vyšli v dospelosti zuby múdrosti (vrchné) tak sa mi opäť tie vrchné pokrivili :( …. Ďakujem za každú odpoved ❤️

100daniela
12. máj 2023

Mňa vyšli 5000 pred 5 rokmi v BA. Viem že si davali kvôli cene robiť v Brne za 3000. Mala som hore aj dole. S odstupom času neľutujem. Ale ja som mala problém že sa mi zasekavala sánka.
Každý týždeň som mala nový pár dlah. A vždy som pár dní šušlala. Keď som šla na stretnutie so zákazníkmi, (čo bolo výhodou) tak som si ho jednoducho nedala. Bolo to nepraktické hlavne čo sa týka jedla na verejnosti (vybrať, umyť s po jedle zas dať naspäť) prípadne káva v práci alebo iné farbené nápoje...najlepšie piť iba čistú vodu. Kolega v tom čase mal normálny strojček a tiež neľutoval (spevák, člen kapely...) Jemu vyhovoval a hlavne zaplatil podstatne menej. Ale sto ľudí sto chutí...kebyže mám problém dala by som si znova dlahy... Vlastne ešte teraz po 8 rokoch ich mám nosiť každý druhý deň a mám horné aj dolné predne zuby podrobované z vnutornej strany aby sa neposuvali.

nataly420
12. máj 2023

No lenže kľudne ti hentaky nebude stacit :D moja možnosť bola len normalny pretože by mi to moje zuby neposunulo :D takze aby si nebola sklamana

martinka13
12. máj 2023

Syn nosí už rok. Ma dosť krivé zuby. 60 horných a 40 dolných dláh. Každú 2 týždne. Chodíme do Hlohovnca. Cena pred 1,5 rokom 4900. Ja idem o mesiac. Bude sa riešiť len jemný predkus. 2900 eur. Dĺžka liečby bude kratsia. Presne neviem koľko.

zic
12. máj 2023

Ano, ten invisalign nie je na kazdu diagnozu...

slniecko5
12. máj 2023

Naša strojcekova zubárka ho vyslovene neodporúča...že nedosahuje žiadaný efekt.

autumm
12. máj 2023

@slniecko5 tak to je asi individualny názor. Moja mama pracuje so strojcekmi s dvoma ďalšími spickovymi lekármi v oboru strojcekov a neviditelne strojčeky už majú par rokov v obehu a skvele výsledky. Môj muž s bratom mali tiež, rôzne diagnózy z toho môj muž mat ťažkú diagnózu a krásne sa mu upravili. Bratovi rýchlo, mužovi to trvalo dlhšie.. aj 3 roky asi🤔

slniecko5
12. máj 2023

@autumm hmm, tak neviem 🤷🏼‍♀️