Nič ma neteší. Neviem ako ďalej.

zufalamamicka
23. jún 2018

Ahojte zienky. Nick je novo zalozeny aby ma nepoznali. V poslednej dobe asi 2-3 tyzdne ma nic netesi. Predtym ma dokazali tesit aspon pokroky mojich deti no teraz len sa pozrem a poviem si no super uz to vies. V skratke asi pred 2 mesiacmi sme sa dozvedeli ze starsi syncek ma podozrenie na autizmus. Skoro som skolabovala ked mi to manzel povedal. Po tejto informacii vo mne nastali obvinovania ze ak za to za to mozem ja, ze som bola chora pocas tehotenstva, zle som sa stravovala, mala privela stresu a tak dalej. Do toho mi manzel zacal dennodene klast na doraz ze sa mu musim viac venovat, travit s nim aktivne cas. Ok ale co nas mladsi syn. Toho som cez den mala pri sebe viac menej len ked som ho kojila a nechala odrgnut. Ano bol pri mne kym som sa venovala starsie ale len lezal na posteli a kukal ako sa hrame. Do teraz mi je z toho do placu a trapi ma to. Dennodene hadky s manzel som zacala uz prehliadat. Vazne som rozmyslala nad tym ze ho opustim. Jedneho dna ked som uz mala toho naozaj dost som ho poziadala aby z prace prisiel domov az ked budu deti spat. V ten den mi bolo s detmi uzasne. Deti neboli nervozne lebo sme sa doma s manzelom nehadali a venovala som sa obom nastriedacku. Proste som si den zariadila po svojom a nemusela som sa bat ze mi niekto cez plece pozera ako sa ktoremu venujem. V ten den ma manzel takmer podviedol. Stretol sa s inou vydatou zenou a chcel s nou mat sex za peniaze. Ze vraj nebol (neriesim nechcem vediet). Toto sa udialo v stredu v piatok vecer sa mali opat stretnut v nasom starom byte no moj manzel si to rozmyslel a chcel sa jej zbavit a aby toho nebolo malo tak tuto ich konverzaciu nasiel jej manzel a zacal sa tomu mojmu vyhrazat ze mu dolame nohy. Opat situacia ktoru bolo treba riesit. Vyriesila som ju tak ze s chlapom som sa stretla osobne a vyhrazanim dosiahol to ze sme mu dali 200€ lebo ze vraj potreboval na auto a jeho zienka mala vsetky peniaze. Nastastie odvtedy sa nikto neozval. V tom momente mi vlastne ani poriadne nedoslo co sa stalo zacalo mi to dochadzat az neskor. Po tomto incidente sme sa s muzom opat riadne pohadali. Povedal mi ze ked mame spolu sex je mu zo mna na grc lebo som neoholena a ze sex so mnou ho uz ho nenaplna. Potom mi este povedal ze mu je zo mna celkovo na grc lebo sa o seba nestaram. Toto bol pre mna ako kol do srdca. Od tej doby sa poriadne ani neusmejem. Ani z deti a ich pokrokov nemam radost. Proste z nicoho. S kamaratkami som stratila kontakt. Do mesta ist nemozem kedze kojim a nemozem ist ani len tak sa sama prejst lebo manzel nevie byt s mladsim synom sam. Ked niekde idem vsade ide so mnou ci v nosici alebo v kociku. Rodinu mame daleko. Som proste sama zavreta s dvoma detmi doma. Uz som zufala neviem ako dalej 😕

tt247
23. jún 2018

@zufalamamicka názov tvojej témy je ešte veľmi mierny vzhľadom k tomu, čo za prasiaka máš za muža

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@tt247 nechcem riesit svojho muza. Pisala som len preto aby bol pochopeny nazaov temy lebo sa uz naozaj necitim dobre ani psychycky a ani fyzicky 😕

mirkavic
23. jún 2018

@zufalamamicka na tvojom mieste by som takéhoto muža kopla do zadku a šla naspäť k rodine..nieje na mieste že sa hádate keď ste doma s deťmi, a že syn má podozrenie na autizmus? Myslím že má len depky z toho že Vás stále počuje hádať sa...moja teta má 1,5 ročné dievčatko, taktiež sa večne hádajú a vidím na malej že je úplne iná ako môj drobec, taká zajaknutá, bojí sa všetkého a všetkých... radím ti radšej žiť sama, síce ťažšie ale šťastne a drobcovia nebudú žiť v stálom strese než mať otca po blízku ale čo z toho keď sa stále hádate?...on je poriadna sviňa a fakt neviem čo ťa pri ňom ešte drží.......

mirkavic
23. jún 2018

A doplním že psychický ani fyzicky sa necítiš kôli chlapovi a ako kôli nemu trpíte prosím otvor oči! 🤦

beky1813
23. jún 2018

Jedine odist od muza a zariadit si novy zivot. Ina rada tu nie je

tt247
23. jún 2018

@beky1813 ale ona nechce riešiť svojho muža - bolo mi odpísané. 🙈

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@mirkavic on mi aj povedal ze si mam dat ziadost o rozvod lebo ze toto sme spravili z nasho syna mi a do istej miery ma pravdu. Mi sa nehadame tak ze po sebe kricime lebo to sme videli ze maly mal vtedy z toho depky. Aj napriek vsetkemu ho mam rada a aj chalani. Starsi nas dokonca ked sme pohadany zobere za ruky a da nas k sebe aby sme sa objali a vtedy zacne skakat od radosti. Neviem ci je len chyba v komunikacii alebo aj nieco ine. Kazdopadne v utorok k nam pride psycholog ohladne poradne. Len neviem ci sa ja do tej doby uplne nezosypem.

alex49
23. jún 2018

muža kopni do zadku, to v prvom rade. V druhom rade sa zbal a odíd kam ťa srdce ťahá, nemusíš byť zavretá v jednej izbe kým ti deti zmaturujú

tt247
23. jún 2018

Vždy ma udivuje, kam až dokáže zájsť tolerancia niektorých žien a čo všetko sú schopné považovať za normálne 🙄

beky1813
23. jún 2018

@tt247 ja neriesim jej muza, len radim zacat novy zivot.

mirkavic
23. jún 2018

@zufalamamicka chápem ťa, synček vám naznačuje že chce aby ste boli k sebe dobrí, ale ak to s tvojím mužom nejde tak to proste ani nepôjde...ty si úplne v poriadku, snáď je tvoja vec ako sa staráš o svoje telo a on by ťa mal milovať takú aká si...nezosypeš sa neboj..ale môžem povedať že takto začínajú uvažovať týrané ženy psychicky či fyzicky...ale ak ide o neveru a že bol schopný to spraviť...to sa dá odpustiť?...mal ti bozkať ruky nohy s plačom v očiach a nie nakričať ako si škaredá že ho nepritahujes a neviem čo ešte...toto sa nezmení ☹

mirkavic
23. jún 2018

@zufalamamicka tt274 to napísala trefne a presne

obsadenemeno
23. jún 2018

mimo temy - ale ten manzel tej "milenky" to akoze maju ako zarobkovu cinnost? Ze ona nejakeho trulka namota, potom jej chlop akoze "najde" spravy a takto vydiera toho zaletnika..... 😀😝😀😝😀😝😀😝

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@tt247 ja viem ze to normalne nie je a ano tolerantna som voci nemu az az a je mi jasne ze 90% z vas by takeho muza kopla do riti a zariadili si zivot po svojom no aj napriek jeho chybam je dobry otec a ma svojich synov rad a viem ze by dal aj nemozne len preto aby sa mali dobre. Verte ze uz x krat som rozmyslala ze si sbalim kufre a deti a cav cav ale proste viem ze by to spravne nebolo. Mozno niektore pochopite.

tt247
23. jún 2018

@beky1813 veď to isté jej radím aj ja, no ona to odmieta. Tak potom neviem, akú inú radu jej dať.

mirkavic
23. jún 2018

@zufalamamicka tak ak vravíš že by pre svojich synov dal aj nemožné...odkáž mu že najväčším darom je milovať ich matku... väčší dar by už im nemohol dať...a vôbec.... ktorý chlap by sa pre svoje deti aj nerozkrájal? Každý miluje svoje deti...ale manželku musí rovnako

ebi88
23. jún 2018

A ja tak druhostranne zabrdnem - a keby si sa oholila? Nalakovala nechty, ofarbila vlasy? To sa da stihnut aj pri detoch, oholit pipku.. vies ako.

beky1813
23. jún 2018

@tt247 nechce radu, len sa vykeca a bude s nim dalej zit, ako vacsina zien v takomto manzelstve

ebi88
23. jún 2018

@beky1813 ale niekedy sa to aj da riesit, len aj zena by mala dat muzovi to co potrebuje, pr. Trochu sa upravit, ani ja by som nesexovala so spotenym mastnakom :D co je na tom cudne? A potom ju “nic netesi” miesto hladania rieseni.

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@ebi88 na druhy den som sa premohla. Namalovala som, spravila vlasy tak ako to ma rad a samozrejeme aj oholila a vydepilovala vsetky miesta ktore treba. Ked prisiel manzel domov a zbadal ma tak bol cely stasny a neveril vlasnym ociam. Vecer nic nebolo lebo ja som sa citila ako posledna chudera ale uz mi to aspon nevycital. Odvtedy sa snazim byt upravena a namalovana. Manzel sa domov tesi a je spokojnejsi ale na druhej strane ja sa citim hrozne. Aj ked sa na neho tesim v momente ako otvori dvere vsetka radost je prec a prichadza nervozita. Mozno je to tym ze cakam co mu bude zase vadit. A inak to ze sa stretol s inou zenou spravil z pomsty lebo si mysli ze ja ho podvadzam kedze s nim nechcem spavat tak casto ako by to on potreboval. Dokonca objednal aj skrytu kameru aby videl ci k nam niekto chodi alebo ci ja niekam chodim.

beky1813
23. jún 2018

@ebi88 ale su zeny, ktore si myslia, ze ked su vydate a maju deti, uz sa nemusia o seba starat

ebi88
23. jún 2018

@zufalamamicka no ale vidis potesilo ho to. Esze musis ty zmenit pohlad na neho, nebyt taka strpnuta, vynervovana, na silu sa hodit okolo krku a tahat ho do spalne, prejde aj teba nerv aj on sa upokoji.
Ta kamera to je druha vec, vaznejsia.

mirkavic
23. jún 2018

@zufalamamicka kamera? Tak toto je už choré

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@beky1813 tu nejde o to ze si myslim ze je treba sa o seba starat. Ja rada pojdem ku kadernicke, na nechty, zabehat si alebo zaplavat no nemam cas. Muz pracuje aj doma a on mi povedal ze s mladim nebude doma kym nebude mat aspon rok. Uprimne zavidim zenam ktore nekoja a daju mlieko,flasku a dieta muzovi a mozu si ist niekam same. Ja maleho musim kojit ak nechcem aby mal neskor zdravotne problemy. Inak by bol uz na flaske s mojim odstriekanym mliekom.

sissy27
23. jún 2018

@zufalamamicka manžela riešiť nechceš a pritom on je zdrojom tvojich problémov. Tebe bude pindať koľko sa máš venovať ktorému synovi a on?? Investuje do nejakej štetky!! Peniaze, energiu aj čas, ktoré patrili tvojim deťom a tebe!! Toto by mi vadilo viac ako keby mal naozaj sex s inou. A že sa nejaký pako vyhráža, že mu nohy doláme? No nech, aspoň bude sedieť doma na riti a môže sa venovať konečne deťom. Ale to bolo očividne divadielko, buď by zaplatil herečke za sex alebo ako "výkupné", nič viac nič menej.
Samu seba klameš, že muž by dal deťom všetko. Ako vidíš, jeho priority sú inde.
A čo sa týka toho, že sa o seba nestaráš - áno, dá sa to aj popri deťoch. Ale nech pán manžel spolupracuje a zainvenstuje aby si si mohla pravidelne odbehnúť ku kaderníčke, kozmetičke, na epilku a byť krásna a usmiata. To, akú ženu má doma, je aj jeho vizitka. Kľudne ti mohol na stôl položiť tých 200€ čo bol ochotný dať cudzej a povedať choď sa skrášliť a večer ma pretiahni. Spokojní by ste boli obaja a bez nervov.

zufalamamicka
autor
23. jún 2018

@mirkavic je IT-ckar prva vec co ho napadla. A nech si ju da. Ja nemam pred nim co skryvat.

ebi88
23. jún 2018

@beky1813 ja vzdy vyjden von upravena, mozno na blizke ihrisko nie, ale kednideme dalej do mesta s malym, citim sa sviezo, oddychnuto ked idem s kocikom a viem ue vyueram dobre a aj citim sa dobre. Tych 10 sekund na preholenie noh a pazuch si najde snad kazdy.
@zufalamamicka ja kojim 15 mesacneho a je vzdy so mnou. Ked ho nema kto postrazit tak aj v kupelni. Na posilku a kamaratky cas nemam to isto nie, zato chodime vela ma prechadzky, postavu mam pimaly lepsij ako pred tehu. Kadernicka pride aj domov. Toto su take vyhovorky... ale mehovorim asi tam je hlbsimproblem led instaluje kamery.

beky1813
23. jún 2018

@zufalamamicka ani ja nemam kedy vybehnut ku kadernicke, na nechty a predsa som upravena

sissy27
23. jún 2018

@zufalamamicka aké zdravotné problémy bude mať tvoje dieťa ak nebudeš kojiť? Ja som nekojila, dcéra nemala a nemá žiadne zdravotné problémy

ebi88
23. jún 2018

@sissy27 ale neries to su vyhovorky. Kojenie nema nic s tym ze nemusim nosit bobra medzi nohami a cudovat sa ze muz ma odmieta.