Niečo proti bolesti po vytrhnutí zubov

amanda7001
1. máj 2023

Vyberali mi 4 zuby múdrosti dva hore dva dole som už piaty deň po zákroku a stále si necítim bradu ani spodné zuby na jednej strane je to normálne ? Proti bolesti beriem flektor keď to nezoberiem tak to neviem vidrzat vy ste brali čo?

svetlonos
1. máj 2023

@amanda7001
ahoj, je to uplne normalne. Daj si ibuproden, myslym ze denne mozes1600mg uzit. Skore uzdravenie.

amanda7001
autor
1. máj 2023

@svetlonos ďakujem

jahodka11
1. máj 2023

hej, je to normalne bohuzial...presla som si tym.... raz na sk a raz tu vo svajci.... neviem nazov,ale tu mi dali poriadne lieky od bolesti....ktore som brala tyzden...a normalne som aj jedla... to som dovtedy nezazila...isla som steny skriabat od bolesti....nadopovana a nic nezabralo, ani flektor... az tu mi nieco dali....co zabralo... nastastie ich mam vsetky uz vonku, lebo ked si predstavit tu bolest.... vydrz...uz by sa to malo pomalicky lepsit

mima1608
1. máj 2023

Mne pomohol len Flector 🫤

amanda7001
autor
1. máj 2023

@mima1608 no to beriem aj ja ráno obed vecer

biankaaaa
1. máj 2023

Ja som brala nalgesin forte

biankaaaa
1. máj 2023

Ak to je ale bolesť na nevydržanie zájdi na kontrolu, či nemáš suché lôžko. Ja som mala teraz pred 2 týždňami a žila som len na tabletkách :(

marcellka32
1. máj 2023

Nimesil a dalacin

amanda7001
autor
1. máj 2023

@biankaaaa piatok mám ísť na kontrolu

sibyll
1. máj 2023

@amanda7001 Ja som tiez bola takto s jednou osmickou, bohuzial sa mi to zapalilo a preslo na dalsie dva zuby o ktore som prisla po dvoch tyzdnoch. Strpnutie brady a pery na tej strane nepreslo dodnes a to bude v juli rok. Zubar hovori ze to je ok, ze to chce cas 😐

amanda7001
autor
1. máj 2023

@sibyll to vážne??? Rok

as1184
1. máj 2023

@amanda7001 Mne vysekávali 8-čku minuly rok, bolesti niekoľko dní neskutočné plus modriny a opuchnuta polka tváre. Fungovala som na flektore a striedala s Nimesilom. Jedla len polievky, detsku výživu. Držím palce✊ chce to čas na liečenie, sú to veľke zákroky, nie ako obyčajny zub, takže sa dlho hoja.

mima1608
1. máj 2023

@as1184 Nimesil!! Ten názov mi nevedel napadnúť 😅 švagriná brala ten, lebo Flector jej nezaberal a tento jej pomohol hneď. Určite stojí za skúšku ak Flector nepomáha ☺️

amanda7001
autor
1. máj 2023

@as1184 ďakujem pekne

sibyll
2. máj 2023

@amanda7001 bohuzial, uz rok. Uz sa asi zmierujem s tym ze to tak skoro nebude, ak vobec. Ale inak od bolesti je nimesil na toto super, to som tiež dostala od zubara

kulumulu123
2. máj 2023

@amanda7001 aulin prasok rozpustibsa vo vode neviem ci je iba na predpis ale mne ked riesili zuby som myslela ze omdliem od bolesti nemohla som ani chodit ani hlavou hybat takbtoto mibzabralo na 100%

katkaba1
2. máj 2023

@amanda7001 ahoj, prosim Ťa, a mala si zuby už prerezané? Ja idem k zubárovi vo štvrtok, má mi sice trhať len na pravej strane hore 8mičku prerezanú ale keď toto čitam tak sa začinam velmi velmi báť.
Mám 3 ročné dvojičky takže nemôžem si dovoliť byť odpálená😱

amanda7001
autor
2. máj 2023

@katkaba1 horné osmičky som mala normálne už a neboli ani s kazom ale že vraj zavádzali na dolné ďasná a líca keď som zatvárala ústa tak museli ísť vonku tie nebolia ale dolné mi rástli na lezato jeden bol prerezany ten išiel ľahšie ale druhý nebol tak že vraj s tým bojovali aj najviac ma bolí tá strana aj mám ju opuchnutú ale 4 zuby naraz ti je masaker 😔😔😔

katkaba1
2. máj 2023

@amanda7001 och, zle sa to číta aj nie to ešte prežívať to😕 prajem Ti nech bolesť čim skôr ustúpi🙏
A ja sa asi začnem modliť...😏🙏

amanda7001
autor
2. máj 2023

@katkaba1 ďakujem