Brali ste norethisteron na zastavenie krvácania?

barus26
21. sep 2019

Baby brali ste niektorá norethisteron na zastavenie krvácania ? Mne ho dr. Predpisala, brala som ho 16 dni, posledná tabletka bola v stredu večer.. dr mi povedala, že po vysadení budem krvácať ale zabudla som sa opytat ako dlho... ako to bolo u vás? No povedala, že to nebude menzes ale len hormonálne krvácanie, ale teda ja to mal dosť silne, fakt ako menzes. O bolesti brucha a krížov ani nehovorím. To som pri menzes takú bolesť ešte nezažila. Ďakujem za odpoved.

malaruza
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yollanda
21. sep 2019

@barus26 no je to brutal hormonálna zmena. Mne to zakaždým rozhadzalo cyklus na niekoľko mesiacov

barus26
autor
21. sep 2019

@yollanda za takých okolnosti, že by som potrebovala oddialit menzes alebo podobne by som to nebrala.. no bolo to pre mna vykúpenie, že po neuveriteľných 26 dňoch sa to zastavilo. A teraz znova a teda tie bolesti sú niečo strašne 😭

janap76
1. dec 2019

@barus26 píšem Ti IP

bayuska
21. okt 2020

Ahojte, chcem sa opytat, po kolkych dnoch sa vam zastavilo krvacanie po zacati uzivania norethisteronu? ja som ho zacala brat pre velke bolesti a nezvycajne slabu a dlhu menstruaciu na 11DC (a to beriem duphaston na pravidelny cyklus a skratenie menstruacie) dnes som uz 18DC a nic sa nezmenilo, kazdy den po troske krvacam alebo spinim, tak ze to vacsinou ani neprejde na intimku a mam bolesti(ale teraz uz len pred tym nez krvacam, co je par krat do dna). Beriem 2x1tb na 10 dni, myslite, ze mam pockat, kym ich doberiem alebo sa mam ozvat mojmu dr? A tiez by ma zaujimalo, cca po kolkych dnoch po dobrati sa vam spustilo to masivne krvacanie a ako dlho trvalo? Ďakujem