O 3 dni mi končí šestonedelie a stále krvácam

1. aug 2020

Ahojte, za 3 dní mi konci 6nedelie ale stále krvacam.. Ak mi to bude trvať ďalej mam sa radšej ohlásiť doktorke? Dva dni som mala také ako výtok bola som šťastná ze už končia a včera aj dnes zas silné.... 😪😪😪

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
1. aug 2020

Po 6 týždňoch od pôrodu nemáš ísť na kontrolu k lekárovi?

kittykat22
1. aug 2020

ak si este nebola u lekara, tak by si mala ist na kontrolu - ta je v sestonedeli povinna. Urcite ti poradi.

martinuska
1. aug 2020

Ja som po 5 tyzdnoch mala 2-3 dni vytok a potom dalsich 5 dni som krvacala a bol to uz normalny menstruacny cyklus. Po 28 dnoch prisiel dalsi menzes. Takze moze to byt aj v pohode ale nemusi.

malicka_mysicka
1. aug 2020

Moj lekar povedal ze prist az ked dokrvacam a ze to moze byt aj 6-8 tyzdnov, takze no worries 🙂 ja osobne som krvacala 5 tyzdnom a asi 10 dni som este mala vytok. Je to individualne.

brezza
1. aug 2020

@bambulienka25 ma to dobre. Je to sestonedelie (aj ked to znie divne) a nie sestoSTOnedelie.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanusenka
1. aug 2020

@bambulienka25 600 nedelie? To chceš mať ako tie krámy 600 nedieľ? 😂😂 Šesto (6) alebo teda podľa teba šesťSTO...😉

mantilka
1. aug 2020

Určite treba ísť k lekarke

ibrunova
1. aug 2020

@bambulienka25 to je šesto, nie šesťsto 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankare
1. aug 2020

Ano, chod na kontrolu, aj ked este krvacas. 😊

ivangeline
1. aug 2020

Môže to byť aj menštruácia, keď si už pred tým prestala...

smejko25
1. aug 2020

@bambulienka25 spravne sa to vola 6nedelnie a nie 600 .....len ludia si to vyslovne zjednodusili...keby si sa mala po pôrode regenrovat 600 nediel tak ? 🤦‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz