Objednávanie kontaktných šošoviek cez internet

chiccco
30. jún 2015

Ahojte,mám taku otazku,dcera (20r.)nosí kontaktne sosovky už asi 5 rokov,začala nám to predpisovat jej ocna lekarka,teda objednavala,mi sme si len pre ne přišli do ambulancie.Potom som začala presne tie iste objednávat cez internet,no a dnes SME boli na kontrole a kde som ocnej povedala ze objednavame cez NET,normalne sa zhrozila ze či som sa zblaznila vraj to mozu byt falzifikaty z Turecka atd....normalne ma vystrasila,prosím o radu k to s tým ma skusenost ??Je to pravda ?Inak objednavam ZO stránky Eiffel optic.

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lajlilinka
30. jún 2015

Už x rokov objednávam z 'vasesosovky.sk' a nikdy som nemala pocit, že sú iné ako tie, čo mi objednaval Dr. Dokonca si vždy objednávam aj roztoky za akciové ceny, za každý nákup si zbieram body a vychádza mi to na každý druhý nákup tak, že mám jeden veľký roztok zadarmo a plus k tomu ešte nejaké somarinky...

luciahromadkova
30. jún 2015

tiež objednávam cez internet, nie som ochotná platiť naviac, a nemam ziadny problém 🙂

chiccco
autor
30. jún 2015

Dakujem baby,ste ma upokojili,ved tiež nad tým rozmyslam,ze vela recenzii na nete,kvantum ludi objednává takto.Ke by je to par centov alebo euro dve,tak kašlem na to,ale u ocnej som za sosovky dala 35eur a na nete si ich objednam za 24 maximalne.Este ten cas co musím íst pre a to ze ordinuje len doobeda a já robim len rano,no vela nevýhod to malo.

daniela208
30. jún 2015

Očná vám to povedala len preto, lebo ona prichádza o kšefty. Kupovala som síce šošovky cez internet len pár krát, ale nemala som problém. Od očnej neberiem, lebo by som sa nedoplatila. Kupujem si ich v zahraničí za dobrú cenu.

kjistinka
30. jún 2015

Presne ako baby tuto vyssie pisu. Tetuska prisla o kseft, preto sa jej to "nepozdava".
Mna dokonca ocna poslala kade lahsie ked som si u nej prestala kupovat KS. No a na nete su o dve tretiny lacnejsie. Dokonca lepsie vysetrenie oci mi urobil optik v optike, ze mam teraz slabsie dioptrie ako mi predpisala ocna, a to stacilo pootocit uhol sosovky. Asi tak. No a teraz vdaka astigmatizmu mam superdrahe sosovky a na vasesosovky su za super cenu. A mimochodom, na kazdej krabicke je napisane ze de boli vyrobene... Sori za vylev, ale trefna tema🙂))
Takze kaslite na zly pocit z lekvarky a doverujte zdravemu rozumu a vlastnej penazenke! 🙂

janka279
30. jún 2015

@chiccco tiez si objednavam cez vasesosovky.sk a je to v pohode. Chodievam na kontrolu k ocnej a vsetko je ok. Ja v tom problem tiez nevidim.

rheia27
30. jún 2015

@chiccco hahaha.....ja som bola na tom rovnako ako tvoja dcera a mila pani doktorka si davala prirazku 20e na skatulku, cize 40e 2x do roka do jej vrecka kedze mam ine dioptrie na kazdom oku...
a ked som jej povedala ze on nej uz neberem tak mi splechla ze ona nezaraba pre pana interneta a dala mi zaplatit 10e za prehliadku...

chvalabohu uz k nej nechodim 🙂

maryskas
30. jún 2015

ja si objednavam zo sosovky-kontaktne a tiez som spokojna 🙂

lekno
30. jún 2015

ja tiež objednávam cez Eiffel optic a žiadny problém. Dokonca mi prídu skôr, ako k nim, do optiky a sami mi to odporučili, že si ich môžem od nich z netu objednať a nechávam si ich posielať do optiky 😉

dugyna
30. jún 2015

objednama cez vasesosovky.sk zatial vzdy ok tentokrat vsak nemaju moju dioptriu aj napriek tomu ze na stranke bolo.
preto som objednala cez eifel optic 5 dni im trvalao kym vobec reagovali (objednavku som predom zaplatila) ..nakolko nic volala som na pracne dohladane tel.cislo...potom volali ze bohuzial dioptriu nemaju...a za dalsie 3 dni ze mi vratia peniaze...uvidime lebo to len dnes rano napisali ze vratia peniaze tak som zvedava kedy...

cize som bez sosoviek. dnes som volala do sosovky-kontaktne a tam nemaju tiez moju dioptriu...az v pondelok :(

dnes som si chcel kupit v obchode ale o 13 eur pytali viac..cize asi objednam radsej cez net a pockam...

ianitka
30. jún 2015

🙂 ako to citam, tak mam asi vynimocnu ocnu lekarku. Dala mi zadarmo vzorky roznych sosoviek s mojimi dioptriamo, to co nemala,tak to mi doobjednala a vôbec sa netvarila, ze caka, ze si ich kupim od nej, ze aby som vedela, co mi sadne a potom si mohla objednat, ze nemusim u nej 🙂