Očkovanie Pfizerom a dojčenie - skúsenosti

babatkoo
30. apr 2021

Ahojte ste tu uz maminy, ktore absolvovali ockovanie Comirnaty 1 - Pfizerom a zaroven ste aj dojcili? Ja dojcim 9 mesacneho syna, ktory uz papa aj prikrmy. Dostala som moznost sa dat zaockovat. No vaham skrz to dojcenie. 🙈

deedol
30. apr 2021

nemam skusenost, ale kamoska ma 9m syna, ktoreho stale dojci, a bola teraz pred mesiacom na prvej davke (pfizer) a pred par dnami na druhej a vsetko ok. aj na fb v skupine ockovanych ludi su dojciace mamy, tak skus mozno tam sa popytat. pripadne ak sa bojis, mozno by sa dalo par dni odsavat/odstriekavat?

babatkoo
autor
30. apr 2021

@deedol vdaka za tip, idem pozriet na FB. Rozmyslala som ze vyberiem zamrazene a par dni bude dostavat take.

nevenka
30. apr 2021

Tak toto aj mna zaujima, sice mam 4 mesacne este len a len plne dojcene, flasku mi vobec nechce, ani zamrazene nemam. Mam este jednu chorobu, ktora bola 5 rokov v klude, ale porodom sa znova nastartovala, je to autoimunitne ochorenie a zahrna aj problem s vysokym tlakom. Tak zvazujem, co a ako...

orsi_h
30. apr 2021

Ockovana pfizerom, dojcila som vtedy 11 mesacne dieta. Vsetko ok.

vitriolka
30. apr 2021

ja sa zaockovat zatial nedam, bojim sa. dojcim 9m dieta.

evaachesa
30. apr 2021

Dala by som sa hneď keby bola možnosť. Mrkni túto skupinu na fb. Po očkovaní sa odporúča naďalej dojčiť.

babatkoo
autor
1. máj 2021

@nevenka nasla som na FB skupinu ktora sa venuje iba tehu a dojciacim mamickam. Prispievaju tam uz zaockovane maminy svoje skusenosti atd.

babatkoo
autor
1. máj 2021

@evaachesa uz som sa stala clenom. Vdaka 🙏🏻

babatkoo
autor
1. máj 2021

Tak idem do toho. V pondelok mam termin na Pfizer. Dojcim 9 mesacneho. Napisem moju skusenost potom

evaachesa
1. máj 2021

@babatkoo super rozhodnutie ;) inak ako to že dostaneš pfizera? Len si sa zaregistrovala do čakárne a už tá aj volali?

babatkoo
autor
1. máj 2021

@evaachesa vcera spomenula kamoska ze dosiel Pfizer a uvolnili cakarne pre mladych. Tak som sa skusila zaregistrovat. O 18:30 som sa dala do cakarne a o 22hod mi prisiel termin. A to iste aj moj manzel a 2 kamaratky. Vsetci mame 39 r. Sme v BA a ockovanie tiez v BA. Pri registracii v cakarni bola k mojmu veku uvedena Astra. Ale uz v sms bolo uvedene Comirnaty 1 a to je Pfizer

deedol
1. máj 2021

@babatkoo prajem ti to a drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo, ale je to pre mna dalsi dokaz, ze cakaren nefunguje. muza som preregistrovala vcera o 18,25, ma 41r a termin nedostal :( (tiez BA)

evaachesa
1. máj 2021

@babatkoo tak to ste mali ozaj obrovské šťastie. Práve som sa zaregistrovala aj ja, si ma inšpirovala 😅 aj keď bude Astra tak aj tak dobre. Drž sa a nech to máš bez vedľajších účinkov ❤️🍀

babatkoo
autor
1. máj 2021

@evaachesa vdaka

babatkoo
autor
1. máj 2021

@deedol vdaka