Odstránenie tetovania

daniela2202
3. feb 2022

Odstránenie tetovania nedopadlo príliš dobre, skôr hrozne, skoro nič z tetovania nezmizlo a miesto , na ktorom bol použitý laser ostalo celé zjazvené...
Problém je hlavne , že to stále štípe a červená... Má niekto podobnú skúsenosť, čo s tým?

littlefiona
3. feb 2022

@daniela2202 ja som si dávala odstrániť tetovanie laserom, ale je to už dávno. Musela som absolvovať tri sedenia a tiež som to mala zapálené, bolestivé, vždy sa spravili chrasty a tie potom odpadli aj s farbivom tetovania. Ja to mám pekné, jazva nie je koloidná, takmer to nevidieť. Ako dlho si po? A koľko sedení si absolvovala, lebo po prvom to nezmizne.

daniela2202
autor
3. feb 2022

@littlefiona nie ja, môj synovec, veľmi sa tým trápi, bol pred rokom, mal 4 sedenia, farba nešla veľmi dolu, no jazva výrazná.... kde si s tým prosím bola? .... ďakujem za odpoveď

littlefiona
3. feb 2022

@daniela2202 ja som bola v Medical MKP v Nitre a som spokojná.

daniela2202
autor
3. feb 2022

Tá jazva sa volá hypertrofická, bol teraz na dvoch kronikách v BA , a vôbec mu s tým nevedia poradiť

daniela2202
autor
3. feb 2022

Klinikách... pardon

mihulam
3. feb 2022

mne pomohli svedske kvapky. Ale len tieto su original, https://anezka.sk/700-ml-svedske-kvapky-horke-i... Mozes pouzit aj na ine veci su velmi dobre . maju aj mensie flasky.