Odtieň porcelánovéj korunky B1

nuna2112
24. jún 2023

Ahojte máte niektorá odtieň B1 na porcelanovych korunkachz Víta kluc? Veľmi by ma zaujímalo ako vyzerá vcelku tá farba ... Bola som teraz na skúšku konstrukcie a keďže sa technická ponáhľala odbila má s tým že mi urobí B1 aj keď už začala že iný odtieň radšej si mám dať potom zase iný lebo že radšej už keď stanoví tento odtieň ako vyrábať nové zuby aj keď na prvom stretnutí že mi tento odporúča.. Ja som celý život túžila po bielych zuboch ale nie takých svietiacich ako Mentos ..Najhoršie na Tom je to že už čakám dva týždne a povedala že najneskôr do štvrtka budú a my v piatok ideme do Talianska na dovolenku ,😭😭😭 vedela o Tom aj môj zubár a ubezpečovali má že do dvoch týždňov budú keďže vedeli že teraz ideme na dovolenku že sa nemám báť a teraz takto ...Som taká zlá a nešťastná že so sebou neviem existovať..Spodné som si dávala bielit keďže som nikdy nemala biele zuby ale asi budem musieť ísť ešte raz lebo nie je ten efekt až taký dobrý po prvom sedení aj keď rozdiel je vidno

xtina1711
24. jún 2023

@nuna2112 ja mam b2🙂 a su dost biele..aai b1 bude extremnejsi belsi

nuna2112
autor
24. jún 2023

@xtina1711 b2 na Tom kľúči bola žltá dost

xtina1711
24. jún 2023

@nuna2112 ozaj? No neviem.teraz ci dobre vravim musela by som pozriet v papieroch ale mam biele no a zda sa mi ze je to b2

nuna2112
autor
24. jún 2023

@xtina1711 ano tak ako píšem no uvidím pri najhoršom hovorila že mi to vie stmavit keď budem chcieť...len som chcela reálnu skúsenosť poprípade fotku vidiet ☺️