Porcelánové zuby - odtieň

alenka1986alenka
13. júl 2017

Ahojte baby, prosim vas tie co ste si davali robit porcelanove zuby aky odtien ste si vybrali? Ja budem mat nove vsetky vrchne a moj zubar mi odporucil odtien A1 ale ja sa bojim ze budu do zlta alebo s nimi nebudem spokojna. Na nete som pozerala ze najbelsi odtien z prirodzenych odtienov je B1 ale zase som sa aj docitala ze medzi odtienom A1 vs. B1 neni vidiet rozdiel. Mate niektora osobne skusenoti? Dakujem 🙂

dalavra
13. júl 2017

A1 je velmi neprirodzeny biely odtien, hned pritiahne pohlad. Radsej si daj a2 a dobry zubar by ti prisposobil farbu aj ku spodnym zubom aby ti ti horne nekricali.

alenka1986alenka
autor
13. júl 2017

Ku spodnym sa mi najviac prave hodila A1. A2 bola zlta. Ale ja mam proste pocit ze tie odtiene idu tak celkovo do zlta. Mozno sa mi to len tazko posudzuje ked nevidim realny usmev.

dalavra
13. júl 2017

Mas spodne zuby svoje a vybielene? Malo kto ma prirodzenu farbu a1, som sestra u zubara,ale mozno ma tvoj zubar iny kluc na vyber farby ja poznam vita kluc. A este nieco ti poviem, pritmavit sa v labaku daju lahsie ako zosvetlit. Ty musis pred lepenim povedat, ci s pracou suhlasis 🙄

alenka1986alenka
autor
13. júl 2017

Mala som bielene zuby asi tak 2 roky dozadu ale ja nefajcim, nepijem vino ani caj a kavu len raz za den takze teoreticky sa mi nemali moc z coho zafarbit. Vrchne si davam robit preto lebo sa mi ulomila 12-ka plus zuby som mala plombovane a kazdy mal iny odtien plus boli krive.

zuzanalumnitzerova
14. júl 2017

No, A1 je naozaj neprirodzený odtieň, je rozdiel prirovnať si jeden z farebného kľúča, a je rozdiel mať všetky zuby také...belsie sú tuším ešte W. No, určite si to dobre poskusajte...

bezka1
14. jan 2018

ahoj ja mam robene porcelanove a mam odtien B1..