Opakovaný herpes

jessi06
2. apr 2023

Ahojte niekto z podobným problémom dosť často sa ni robí herpes na pere mynuly rok som mala covid asi ten mi to všetko spustil. Bola som aj u imunologicky mam nízky počet Bielych krviniek mala som už dva krát imunor na imunitu aj vitamíny beriem aj herpesin tablety som už mala 2 krát. Poraďte prosím. Ďakujem.

mikitilik29
2. apr 2023

@jessi06 čaj z medovky, propolis

marianarem
2. apr 2023

@jessi06 Mne kedysi toto zabralo:
https://www.naturum.sk/produkt/imune-zelene-zla...
Zacala som to brat kvoli niecomu inemu a po case som si vsimla, ze som uz akosi dlho nemala herpes. Inac mavam dost casto, ale dako mi to nevadi, neriesim to.

luccija
2. apr 2023

@jessi06 b vitamín komplex pravidelne

1ivanka1
2. apr 2023

@marianarem a cim si potieras?

leona45
2. apr 2023

@jessi06 ja mam vzdy herpes, ked mam vela stresu

venusa85
2. apr 2023

@jessi06 mam tiez tento problem-zburana imunita po covide, caste herpesy. Ja si potieram cajovnikovym olejom

marianarem
2. apr 2023

@1ivanka1 Ked sa mi ho podari vymaknut v uplne zacinajucom stadiu, tak dam Zovirax. Dost casto zaberie tak, ze to zmizne. Ked uz sa napr. zobudim s plne prepuknutym, tak uz nic. Tam ci potieram, ci nepotieram, priebeh je rovnaky. Ale hovorim, mne to nejako nevadi, velmi sa tym nezaoberam. Parkrat sa mi stalo, ze sa ich urobilo vela naraz. Vtedy si davam ibuprofen, lebo to je uz moc aj na mna.

jessi06
autor
3. apr 2023

Ďakujem za odpoveďe.

jessi06
autor
3. apr 2023

Dnes mi imunologicky predpísal isoprinosine na herpes. Užíva niekto? Už ho ale nemám už je chrasta. Tak si ho teraz myslíte že mám nasadit? Alebo až pri začínajucom herpese? Zabudla som sa jej spýtat ďakujem.