Operácia chronického zápalu slepého čreva

17. sep 2022

Cavte baby
Dali by ste si operevat dlhodoby Chronicky zapal slepeho čreva . Lebo ja uvazujem nad laparoskopii
No ale po pravde ani velmi nechcem lebo sa toho bojim
No ale nuti ma dlho trvajuca bolest ktoru mam aj cc mesiac aj viac a potom to samo volne aj prejde mam klud aj 2 mesiace apotom zase dakujem za kozdu odpoved vopred

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
17. sep 2022

Tiez som mala.chronicky a nakoniec.sa zapalilo tak, ze v bolestiach a horuckach ma brala sanitka. Len tak.tak.sa to podarilo. Operovali ma 2 hodiny co normalne za.pol.hodku je po tom.

elizita
17. sep 2022

Tak ak to máš potvrdené. Presne aby sa nestalo že ťa akútne vezmú s prasknutym. Ako ti na túto diagnózu prišli? Plne inak chápem tvoje váhanie. Ja mám roztrhnutý meniskus a relatívne normálne fungujem,nám extra bolesti len keby spravím blbý pohyb alebo si zasportujem. Operáciu stále odkladám že veď neboli.

monillia
18. sep 2022

Osobne by som sa dala operovať, hlavne keď máš dlhodobý problém,prasknut ti môže v najnevhodnejšej chvili(napr dovolenka v zahraničí). Po prasknuti je operacny zákrok náročnejší a je aj potencionslnej riziko ďalších komplikácií.Ziadna operácia nie je wellesa,dnes sa slepak robí laparoskopicky (minimálna jazva) keď praskne nemusí to tak byť.