Oprava zuba za 80€. Mám ísť výsledok reklamovať ?

8. apr 2022

Dnes som bola u zubára a miestom spokojná váham či reklamovať alebo sa to čistením upraví ? U zubára som nič necítila umrtvene som to mala a ani jazykom na dotyk som nič necítila
Vôbec to nieje upravené a pri rozprávaní my to vaši je to ako smirgel

krkavcia_mater
8. apr 2022

za mna - ano ist

nafka0483
8. apr 2022

Samozrejme, ze ano. Nech to obrusi.
Mne moj vzdy hovori ze ked ustupi anesteza a budem citit nieco nedobre nech zavolam a on to dobrusi tak aby bolo dobre.

xtimkax
8. apr 2022

Určite chod. Trosku ti to zbrusi. Nic viac. Same sa to asi neupravi. Bude ta iba boliet jazyk, lebo budes po tom stale prechadzat. 🙂

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
8. apr 2022

Btw ako si mozes mysliet ze cistenim obrusis tvrdu bielu plombu?

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
8. apr 2022

@tomi97 Vzdy ked som u neho - ci robi plombu, ci robi dentalnu hygienu, cokolvek, tak povie ze keby nieco nebolo ok, tak mam zavolat a prist - opravi, skontroluje, dobrusi a pod.
Menil mi napr amalgamove plomby z detstva za biele. Alebo plombu ktora sa po 10 rokoch odstiepila. Zuby si cistit viem a cistim, kazda navsteva zubara neznamena vzdy novy kaz.

nafka0483
8. apr 2022

@tomi97 Ta otazka patrila autorke, nie tebe ;)

rebekamarcusko
8. apr 2022

@tomi97 no ja som mala takmer vsetky zle a umyvam si zuby aj 3x denne . Beriem od malinka spreje na astmu+ mam zvysenu kazivost zubov. Vobec to nemusi byt len hygienou.

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. apr 2022

Ďakujem za odpovede áno od Liekov mám zle zuby a bielu plomby na predných po prvý krát

81anina
8. apr 2022

mne to pride akoby tu plombu fotokompozit zabudla na zaver zalakovat aby to bolo hladke...urcite s tym chod naspat