Opuch po vytrhnutí troch koreňov

mimi116
26. aug 2020

Ahojte , prosím poraďte mi .. v pondelok som bola v BA na vytrhnutie 3 koreňov, s tým že som šla už s opuchom lica a brady samozrejme s bolesťou. Nasadil mi antibiotika, no bolesť ustúpila ale opuch pretrváva. Mala som veľký a silný zápal ale k prerezavaniu dasna nedošlo.. neviem či mám ešte počkať kým zoberiem antibiotika alebo opäť navštíviť lekára.. ďakujem

ivkazba
26. aug 2020

Mne trhali zub na jeseň, tiež som mala opuch líca aj časť brady, tiež atb, opuch sa mi stratil asi až po 4 dňoch.

fokuska
26. aug 2020

@mimi116 Nevies ci mas pockat kym zoberies antibiotika? Ty si ich teda nezacala uzivat? Ak nie, tak zacni.
Ak je to preklep a nevies ci mas pockat kym ich doberies alebo kym zaberu, tak ja by som este pockala. Ak to nebude lepsie, tak v piatok by som isla k lekarovi, aby si cez vikend nemusela riesit pohotovost.

janka_266
26. aug 2020

Mne trhali len jednu osmičku, ale tak, že v piatok trhali a v pondelok som bola u svojej doktorky bez ohľadu na to, či má boli niečo. Nakoľko to chcela skontrolovať, takze ja by dom šla keď nie dnes, tak zajtra.

alexandraalexandrova
26. aug 2020

@fokuska malo tam byt asi kym doberie ATB, nie zoberie...teda mne to tak pride z toho co pise ze je to iba preklep...

alexandraalexandrova
26. aug 2020

dober tie atb, ak ta to uz neboli, tak by som k lekarovi nesla az ked opuch neustupi ani po dobrati liekov

fokuska
26. aug 2020

@alexandraalexandrova Hej ved pisem, ze mozno preklep, ze kym doberie 🙂 ak berie, tak to par dni porva kym zaberu.

mimi116
autor
26. aug 2020

Baby ja tie antibiotika užívam ale z nich ešte viac puchnem čiže zajtra hneď ráno idem do BA nech sa mi nato pozrie...