Ošetrenie zubov v narkóze. Zažil to niekto?

petrusk
23. sep 2008

Ahoj, chcem sa spýtať, čo na to hovoríte, či ste to už niekto zažil. Majú mi vyberať zub múdrosti a keď mi len hovoril, čo mi budú robiť a že to bude trvať hodinu, som myslela, že tam odpadnem. Mám z toho príšerný strach. Celkovo zubárov nemusím. Ďakujem za všetky názory.

zdenin
12. sep 2015

@martinkatinka to aj mna napina.. Ja som bola na heydukovej v Ba..stacil jeden termin sedenie

selema
12. sep 2015

@martinkatinka v Martine je súkromná stomatológia Medima, kde to robia bežne v celkovej anestéze a nepotrebuješ na to žiadne potvrdenie ... samozrejme si to musíš zaplatiť, lebo nemajú zmluvu so žiadnou poisťovňou.
Len neviem, či berú nových pacientov, lebo majú toho strašne veľa.
Skús si tam zavolať.

sofiadurovic
12. sep 2015

@zdenin a kde ti to robili prosim ta ?

zdenin
12. sep 2015

@sofiadurovic na Heydukovej (onkologicky ustav sv Alžbety)

martinkatinka
13. sep 2015

@selema ja som bola v žiline, kde mi celý zákrok aj nacenili, tak ak ma neprijmú do toho MT, pôjdem na súkromnú kliniku v žiline.

daduska2009
14. júl 2016

Ahojte koľko trvá na Heydukovej od objednania po operáciu? Na budúci týždeň sa idem objednávať tak aby som vedela kedy asi pôjdem ...

zdenin
14. júl 2016

@daduska2009 cca 3-4tyzdne

daduska2009
15. júl 2016

@zdenin tak zubar zhodnotil že 25 zubov pôjde von no ako som čakala v čakárni chytala má panika rozklepana som bola odporučil chirurgické ošetrenie tak dúfam že mi to spravia v narkoze a ako to prebieha n tej chirurgii treba tam ísť skoro ráno? Dakujem