Otostick pre dospelých

ivula_8
9. sep 2022

Ahojte baby,
surne zhanam Otostick pre dospelych - momentalne ho maju na vsetkych strankach nedostupny, vraj chyba na strane dodavatela. Staci mi jeden par, nepotrebujem cele balenie. 🙂 Pripadne, mate niektora skusenost s inou docasnou alternativou na riesenie tohto problemu u dospelych? Vopred dakujem!

marcellka32
9. sep 2022

Teda, už všeličo som videla, ale toto ešte nie..môže to byť fajn, ale najlepšie je ísť na operáciu a máte celoživotne pokoj

ivula_8
autor
9. sep 2022

@vevapeto Odtialto som objednavala uz skor, avsak dodnes nic neprislo.. 🙂 ale vdaka.

ivula_8
autor
9. sep 2022

@marcellka32 urcite, az sa raz odhodlam, tak ano. 🙂 momentalne to vsak riesim takto a som spokojna.

greta2017
9. sep 2022

@ivula_8 mam 1 par ale detskych. Je to to iste lepi to neskutocne akurat je to mensie. Ale podla mna vam to udrzi uska😉

ivula_8
autor
12. sep 2022

@greta2017 dakujem krasne, ste moj zachranca! 🙂 napisem Vam sukromnu spravu

zimik
13. sep 2022

Aj ja zháňam… ak niekto máte, taktiež odkúpim. Už sa bez toto ani z domu nepohnem a dívam že majú výpadok 🙈 Je mi jedno či baby alebo pre dospelých.

dida69
1. okt 2022

@zimik dobrý deň, mam jedno celé neotvorene balenie a v tom co sme používali ostal ešte jeden pár, ak ste ešte nezohnala za 12 € rada posuniem.

zimik
8. okt 2022

@dida69 dobrý deň, áno mám záujem, píšem vám správu ☺️ Ďakujem