Ozón do platničky

13mamicka
14. okt 2015

Je tu niekto,komu pichali ozon do platnicky?da sa to vydrzat?budu mi to robit v Ziari

oli18
14. okt 2015

Vygoogli si články o ozóne. Ja som to urobila a odmietla ozón. Pripadá mi to ako všeliek, používajú ho aj zubári a preto neverím jeho účinkom. Myslím, že je to nejaké placebo, na ktorom lekári zarábajú. Suseda chodila, dala za to kopec peňazí a výsledok žiaden. Ja som chodila radšej na rehabilitácie, ktoré prepláca poisťovňa a ktoré mi pomáhajú 🙂

emily203
14. okt 2015

@13mamicka
Ahoj, poznam dvoch panov a ti si to velmi chvalili. Ale blizsie info nemam. Vraj im pomohlo. 🙂

8291
14. okt 2015

Tento druh liečby je veľmi dobrý.ale musí ho pichať naozaj radiolog ktorý to vie.táto terapia sa neplatí ak tak možno v sukromnom diagnostickom centre.My sme to vybavovali strykovi v Železničnej nemocnici v Ba.pochadza zo Žiaru nad Hronom.A v žiari s tym veľmi dobre skusennosti nemajú,tam je to fakt veľmi slabé.určite by som dala na vyššie špecializovane pracovisko.Ale pokiaľ je to dobre pichnute tak pacienti sa majú výborne.stryko bol na dvoch kúrach a sú tomu presne tri roky a ma sa fajn.Uňho sa rozhodovalo uz o operačnom riešeni ale ešte sa skusil ozon,takže sa vyhol operacii,aspon zatial sa ma dobre

8291
14. okt 2015

@8291 opravujem sa strýko platil tuším 25€ jedna injekcia.

mimik79
14. okt 2015

manzel bol na tom na jar po dlhodobych problemoch ked sme uz nevedeli co este aby mu nieco pomohlo, bol v Dolnom Kubine, to je jedine pracovisko kde to pichaju spolu s krvnou plazmou ak je treba, to urci dr, je tam Arab, maju to moderne a je velmi prijemny a sikovny, samotny zakrok bol dost bolestivy, potom musel este chvilu lezat na lozku neviem ci cca pol hodku alebo tristvrte a ak pojdes autom tak urcite niekoho kto pojde s tebou a bude soferovat nazad, dni potom boli dost bolestive ale postupne bolest ustupovala a teraz s odstupom casu nema take problemy ako predtym, je to neporovnatelne, len tazko povedat ci to bolo prave tym ozonom, ci inymi vecami, napr zdravsia strava, uzivanie probiotik...vsetko ma na to vplyv, ale v kazdom pripade je mu teraz lepsie povedzme o 70 percent, no na 100 percent to nebude nikdy

13mamicka
autor
14. okt 2015

@8291 ja prave ze idem do Ziaru poslala ma tam lekarka,ked som sa objednavala bolo mi povedane ze sa to picha pod ctčkom/neviem ako sa to pise/stoji to 20eur,vezie ma manzel,momentalne chodim na rehabil.a zajtra zacinam cvicit SM na chrbticu,idem tam 28.10. prosim myslite na mna,ak nezabudnem napisem potom ci to bolelo a ako sa citim.Dakujem Vam co ste odpisali ☺ E

mimik79
14. okt 2015

@13mamicka ano to ze to pichaju pod ct ckom je spravne, nie vsade sa to tak robi, zameraju presne miesto kam to treba pichnut, drzim palce

praznula1
25. aug 2016

Ja som včera podstúpila ozón v Košiciach. Dalo sa to zvládnuť, teraz čakám ako bude, či zaberie. Zatiaľ nič..... 🙂

praznula1
25. aug 2016

@13mamicka Ako? Zlepšilo sa to?

lenorik
25. aug 2016

Moj manzel bol pred piatimi rokmi na ozonovych injekciach v DS a je velmi spokojny. Povedal, ze pri pichani to nie je vyslovene bolest, len neprijemny tlak. Ale odvtedy (klop-klop-aby som to neuriekla) bolesti krizov prestali. Predtym ho obcas seklo tak, ze nemohol vstat z postele.

stanulienkat
25. aug 2016

mne povedal neurochirurg, ze je to hlupost a ze ked nemam kde davat peniaze, tak si to mozem zaplatit

mimik79
25. aug 2016

@stanulienkat moj manzel to absolvoval a pomohlo, dovtedy sme sa natrapili, nic nepomahalo alebo len na chvilu, niekolkorocne problemy no odvtedy je v ramci mozno sti ok a take problemy nema ako mal

jarmilakodajova
3. jún 2020

Nežiaduce účinky ozónová injekcie do chrbtice

pupiacik
24. nov 2022

Ahojte neviete mi náhodou povedať koľko stojí ozónoterapia ortopéd sa mi kázal objednať mamherniu discou dakujem

macoh
3. jan 2023

@pupiacik dobrý deň. Ja som bol na ozon 15.12.22 a platil som 250€ ale zatiaľ mi to nejako nepomohlo

saxana000
3. jan 2023

Muza to postavilo na nohy po 9 dnoch lezania v nemocnici..zavadzany pod CT presne a od odbornika.odvtedy sa ma vyrazne lepsie zatial je to 8 mesiacov ale efekt vraj nie je dlhodoby..treba cvicit zmenit pracu.