Padajú mi okuliare

7. feb 2024

Ahojte baby, zacala som nosit dioptricke okuliare, ale ked sa predklonim, tak sa mi smykaju z nosa az mi skoro spadnu. Aj normalne, ked kracam napriklad, tiez sa mi trochu smykaju. Maju plastovy ram, bez tych gumovych nasad a mam dost mastnu plet, tak neviem, ci to moze byt tym. Aj Vy s tym mate problem? Ci mam zly ram okuliarov? Kupovala som to normalne v optike, len mi vtedy nenapadlo sa predklonit, ci mi nebudu padat a ani som sa tam neprechadzala.

solange7
7. feb 2024

Chod do optiky a tam ti upravia na pockanie ram. Ohnu ti ten plast za usami.

dzejsik
7. feb 2024

upravia ti na pockanie v optike

simca06022011
7. feb 2024

tiez mam tento problem, idem s tym do optiky naspat.. mne pan poradca v optike dokonca dal siroke okuliare na moju hlavu, tak som zvedava ci mi to pomoze, lebo uz som to skusila ohynat doma :D je to riadna otrava.
Pletou to nebude ani druhom ramu, lebo ja nemam prve okuliare a predtym mi to nerobili ziadne.

maruski99
7. feb 2024

nie je to len, ze si musis zvyknut? lebo ja som to mala presne tak, ked som zcala nosit okuliare k pc, ze sa mi smykali stale a napravala som si, ale to bol len taky moj pocit 😀

autor
7. feb 2024

dakujem Vam, skocim teda do optiky nech mi to upravia, nevedela som, ze aj ten plast sa da upravit :D
@maruski99 nie je to len pocit, realne ich mam po dlhsej dobe na pol nose 😂

dzejsik
7. feb 2024

oni maju na to pristroj, v ktorom tu cas za usami nahreju a zakryvia podla poteby

vanilkovazmrzka
7. feb 2024

Ano v optike ti plast upravia, len to preboha neskusaj sama ohybat, to treba nahriat 🙂

taktotedanie
7. feb 2024

Bud si pojdes dotiahnut ram do optiky alebo si kupit okuliare so sedielkami cize tymi plastovymi nasadkami
Ja som raz mala take okuliare a presne pre toto som ich prestala nosit a odvtedy nikdy uz bez sedielok nechcem

cookie29
7. feb 2024

moze byt nespravne upraveny ram, nevhodne zvoleny ram a podobne, v kazdom pripade to ide cez optiku

marticka85po
7. feb 2024

Tiez mi padali.kupila som si tieto silikonove gumicky na rucky a netrebalo ist ani do optiky 🙂 odkedy ich mam,okuliare nepadaju,tie gumicky ich drzia na mieste

simca06022011
7. feb 2024

@taktotedanie len nie kazdemu tie sedielkove sedia, mne napr odstavaju velmi

taktotedanie
7. feb 2024

@simca06022011 to sa da upravit
Za mna lepsie sedia

szuchta
7. feb 2024

Ideálne je, keď ti to upravia tam, kde si si okuliare alebo teda rám kupovala. Budeš to mať poriadne spravené a keby to aj nebolo ok, tak sa máš na koho zase obrátiť.

annanoriska
8. feb 2024

Tiež mi to v optike urobili celkom rýchlo.