Páli ma tvár z masky z Avonu

aalzbetkaa
19. apr 2020

Ahojte baby... Objednala som si z avonu túto masku, mala som ju asi 3 minúty a riadne ma pálila tvár tak som ju radšej dala dole. Teraz som červená ako paradajka z nej.... Mám ju vyhodiť či to nevadí ze ma páli 🤣

patka06
19. apr 2020

ak sa objavila alergická reakcia, čo je možné u každého kozmetického prípravku, pokojne ju vráťte svojej Avonledy,od ktorej ste ju kupovali ....Avon má 100% záruku vrátenia peňazí do 3 mesiacov od zakúpenia výrobku, môže byť aj otvorený

vierkainka
19. apr 2020

Určite si ju už nedávaj. A môžeš ju vrátiť. Avon zaručuje vrátenie peňazí.. Alebo ju výmen za nejakú inú. 🌼

77kacena
19. apr 2020

Určite znovu nepoužívajte ja som dopadla tak isto s platenkovou maskou z avonu, potom som na čas na tie masky zanevrela až som si našla kozmetiku ktorá mi vyhovuje. Každá sme iná a reagujeme na rovnaké veci odlišne.

barboritta
19. apr 2020

Za mna Avon nic moc kozmetika,uz by som si tu masku nedala

zajacik007
20. apr 2020

urcite ju nedavat, treba vratit avon lady. Ale pre vas tato maska je absolutne nevhodna, maska je urcena pre zralu plet 55+

aalzbetkaa
autor
20. apr 2020

@zajacik007 to fakt... To som si vôbec nevšimla och 🤦‍♀️

patka06
20. apr 2020

@aalzbetkaa na to, že maska nie je vhodná vzhľadom na vek Vás mala upozorniť Avonlady

stanulienkat
20. apr 2020

Tretotriedna kozmetika.

simca06022011
20. apr 2020

Alergia, ja tak reagujem na skoro všetky 😂a tie avon masky ach... Lepšie žiadnu.

domculik
20. apr 2020

@aalzbetkaa moja mama mala presne taku istu reakciu na krem od Avonu.

slavka441
20. apr 2020

Pozri si zloženie a uvidíš prečo ta páli. Táto kozmetika nie je veľmi kvalitná. Skus si vybrať masky od iných značiek a pozeraj hlavne na zloženie 🙂 najlepšie bez parfumu