Parazity v našom organizme

ekinkala
30. máj 2013

vedeli ste ze vecina problemou v nasom tele sposobuju prave parazity v nasom organizme ........ako aj rakovina ktora sa tvori prave s tychto parazitou a prave preto nasi vyskumnici nedokazu najst liek na rakovinu lebo nikdy neriesili pricinu v parazitoch ale stale hladaju liek na rakovinu vela probkemou na ktore nam daju doktori antibiotika a nam sa nachvilu ulavi a zase je problem spet ma nasvedomi prave parazit ludia ani netusia co vsetko sa v nasom organizme moze nachat tak rozne bakterie ze by sme ani neverili .....1 rok som chodila po kadejachych vysetreniach s bolestami brucha a zaludku bola som vsade aj na gastre kazdy mesiac som mala zavrate niekedy naval tepla a bolelo ma brucho objavovalo sa to raz za mesiac niekedy raz za 2 mesiace niekedy 2x do mesiaca ale az tento mesiac som sa zacala citit dost unavena nie kazdy den ale niekedy ano 2x som bola na pohotovosti stym ze sa mi rozklepali ruky a nohy aj sa mi hlava tocila dosla som na pohotovost a nic vsetko preslo a uz mi bolo dobre ked som tam dosla o tyzden znovu tak sa opakovalo to iste znovu som tam dosla a bolo mi dobre ani by som na tu pohotovost nesla keby som vedela co mi to sposobuje ale tym ze mi doktori tvrdili ze som ok a to mi robili viteri,krv vsetko proste na pohotovosti mi povedali ze nech idem ku psychiatrovi a na neurologiu ci to nemam psychicke tak som na druhy den isla stym ze som uz aj sama zacinala verit ci to predsa nemam stoho kedze doktory su neschopny psychiater mi dal nejake tabletky ze ked to pride nech si to dam samozrejme som si ich nedala bola som aj na rangene hlavy vsetko ok nakoniec som isla na diagnosticke cetrum kde vam daju sluchadka na usi a cely vas organizmus to snima pomocou frekvencii a buuuuum pripad virieseny mam v T .creve parazita ktory mi sposoboval vsetku tu habaturu a teraz sa konecne liecim prirodnimi likmi konkretne Pau D Arco a Herbal Star .....tymto chcem len upozornit nato ze dnesny doktory su neschopny a hladaju kade jake ine priciny a nepozeraju nato ze by clovek mohol mat v tele takychto parazitou nakazit sa nimi v dnesnej dobe je velmi lahke maso,zelenina zle umyta,ovocie,arasidy a mnoho inych za cely ten cas 1 rok a pol co som obbehala vsetky vysetrenia mi ani jeden doktor nepovedal ze to mozu byt parazity.....Parazit je velmi inteligenty zivocich ktoreho clovek len velmi malo prekukne ze je vnasom tele ale vsetky problemi ktore vnas pretrvavaju a nie a nie sa ich zbavit maju nasvedomi prave tieto parazity ako je bolest brucha,nafokovanie brucha,bolest zaludka,klbou,hlavy..........a mnoho inych problemou.......... Prejavy parazitou v tele mozu byt taketo ,obcasne tocenie hlavy,bolest brucha,zavrate,teploty len tak znicoho nic mnoho ludi to pripisuje prechladnutiam ale nieco zle zme zjedli apod..... Ale nie parazity su zakerne organizmi ktore vyhhladavaju zdravich jedincou aby mohli prezivat v nasom tele .........a preto chcem upozornit na to ak vas nieco dlhodobo trapi hladajte za tym parazity lebo pocase vam vysaju s tela vsetku energiu a znicia imunitu

adriku
18. aug 2013

@dida38 ako si užívala Prazikvantel ? Ja sa na to tiež chystám, a presne chcem kúpiť ten, na ktorý si dala link zo stránky numa.sk. Chcem to dať aj našim kocúrom, Na jednom fóre som čítala, že jeden pán, ktorý je chemik presne tento prazikvantel z tej stránky v labáku preskúmal a že je to úplne čisťý prazikvantel bez prídavkov.
Inak ja už som si kedysi robila kúru s týmto: Tranzit parazit: http://www.babickinazahrada.sk/babickinazahrada...

zuzuliak1981
18. aug 2013

@kiki68 preco by mali sirit osvetu, ked liecenie chorob tymto sposobenych je taky lukrativny biznis

kiki68
18. aug 2013

tak mna vzdy napadne,ked davam spot psovi,ze preco to nemame aj my lduia,ved idu na nas komare,klieste, sme rovnako ohrozeni od detstva vsetkym moznym,ale malokedy sa na to u nas pride. Napriklad ten srdcovy cerv sa vacsinou zisti az pri pitve,je to hnus, vyzera to ako keby ma clovek v srdci dlhe tenke slize. Viem,ze su specialne odcervovaky aj pre ludi,ale asi nikto to neberie pokial nema nejakeho parazita potvrdeneho.

majus33
18. aug 2013

@ewca ja som mala toxoplazmozu ale je to vyšetrenie, ktoré sa robí z krvi na infekčnom, keďže sa jedná o infekčné ochorenie (je to dlhá liečba) ..... a okrem toho toxoplazmoza spôsobuje mutácie plodu, teda ak by si ju mala v tehotenstve potvrdenú, pravdepodobne by sa ti narodilo postihnuté dieťa alebo by si potratila....... ja som ju mala keď mi bolo 12 a ešte po 10 rokoch ma v tehotenstve sledovali ..... takže zisťovanie toxoplazmozy cez nejaký zázračný prístroj asi nefunguje.....

daneso
19. aug 2013

@gabikkas ...skusala a nedala sa velmi kontrolovat stolica.....neviem ci to pomohlo ...ale najucinejsie je podla mna z lekarne plus ked su v organizme parazity v inych organoch tak 🙂 zapper.....

adriku
21. aug 2013

Tu som našla na odparazitovanie/odplesnivenie aj niečo pre deti do 3 rokov

http://www.symphytum.sk/product/oreganovy-sirup...

(vďaka účinnej látke carvacrol dokáže zabíjať celý rad nebezpečných mikroorganizmov )

sisamato
4. sep 2013

Ahojte,
aj ja som hladala po nete a nieco som nasla, vyzera to dobre a cenovo dostupne. Ja to urcite kupim pre seba a celu rodinu
tu je link: http://www.babickinazahrada.sk/babickinazahrada...

nadka001
4. sep 2013

Ahojte, .. bola som na diagnostike, ze mam vselico..ale neviem ci je to pravda, pre istotu beriem co mi dali a uvidim. Mam ale otazku.. ten zapper a Vemox je iba na predpis, ci ? Ako si to zhanate ? .. a je potrebne zmenit zivotospravu, ked prebieha liecba. Mne povedali, ze nejest maso a mliecne vyrobky, len neviem ci to mysleli ako ich nazor na celozivotne stravovanie (kedze su vegetariani) alebo to je dolezite pocas kury. Bola by som radsej, keby mozem jest normalne..syry, smotanu, kuracie maso - -ryby..samozrejme dobre upravene. Neviete poradit ?.. je to zasadne pri liecbe proti parazitom ? dik

dasa17
4. sep 2013

@jerryjanka
zdravim, aj ja som sa dala na boj s parazitmi a som po 6 týždňovej kúre praziku a albendazolu, bolo mi pekne zle, ale pokračujem ďalej v boji, lebo mam celú zoo v sebe...no išla som na nich takto chemicky, lebo už viacerým z môjho okolia to veľmi pomohlo, síce to aj dosť stojí, no už by som rada normálne fungovala

jerryjanka
4. sep 2013

@dasa17 a kde si zohnala prazikvantel ty? a albendazole? lebo ten sa mi nepodarilo. a ešte bola si na nejakej diagnostike predtym?

emka17
14. sep 2013

zdravím,ja som si kúpila prazikvantel na stránke numa.sk.chcela by som ho predať.stál 40 eur plus poštovné,ja by som ho chcela predať za 25 eur už aj s poštovným.Ak by mal niekto záujem,ozvite sa na mail ksanka@atlas.sk

adnil1927
26. sep 2013

Ahojte, je tu niekto, kto mal deprsiu a pomohol mu praziquantel plus zapper?

adnil1927
26. sep 2013

@ajkapajka1 Ahoj, citala som tvoj prispevok a zaujimalo by ma, ci si brala aj antidepresiva, kedze si mala depresivne stavy, ja teraz beriem praziquantel a aj Adcka, tak sa chcem spytat, ci po tejto kure ich uz nebudem potrebovat?Dakujem

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joaline
9. okt 2013

@ewca
Ahoj, ja mam tiez endometriozu a prave uzivam Trigelm uz 4.den ale bez konzultacie, iba mi ho odporucila jedna pani. Mohla by si mi prosim napisat kontakt na tu doktorku, alebo liecitelku? Neskusala som este diagnostiku tym pristrojom a chcela by som sa o tom dozvediet viac. To ti pomohla iba ta kura Trigelm alebo si sa liecila aj inak? Dakujem ti za odpoved.

kiki68
9. okt 2013

@nadka001 a preco by clovek nemal normalne jest pocs nejakej kury,ked pojeda odcervovacie tablety? u nas som napriklad zistila,ze problem preco som mala v detstve parazita bola zelenina, sused hnojil svojimi ludskymi vykalmi a nejak sa to prenieslo vdaka nejakej zelenine (mozno nejaku zeleninu dal nam) do nasej domacnosti. Cize som si absolvovala odcervovaciu kuru asi vermoxom a bol pokoj. Takze aj zelenina moze byt prenasac parazitov velmi lahko,staci mat stareho blbeho suseda a problem je na svete.
O tom,ze by mal niekto parazity az na mozgu,tak to je asi zriedkave,lebo to sa hned tak nestava ani u zvierat,nie tak u ludi. Tomu prilis neverim,ze by sa dalo hned nieco na mozog chytit. A este k tomu kde...ved my bezne nevdychujeme ciastocky vykalov inych zvierat alebo ludi,takze je to pomerne raritne. Ako normalne sa odcervit par krat rocne to beriem ako uplne v pohode a aj potrebne ako prevenciu,ale nezabudjate na jeden fakt a to je ten,ze aj u zvierat sa odcervovacie tabletky musia striedat,aby sa neslo pol roka tou istou ucinnou latkou. Inak zacne byt odcervovanie neucinne.

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka2020
27. nov 2013
katka2020
27. nov 2013

@katka2020 Ahoj Didka prosím Ťa ako ste brali ten paraziquantel od numy?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sin_dy
4. dec 2013

aj mi mame diagnosticky pristroj Diacom a PLAZMOVY GENERATOR na likvidaciu patogenov. S dcerou sme testovali, ci dokaze zabit aj cisto cervy. Kazdy den po dve hodky sme pri nom sedeli asi 2-3 tyzdne. Najprv sme zacali s mrlou, potom skrkavka a ostatne hlistovce, dalej motolice, pasomnice, vlasovce ( tych som ja mala spusta) a ine. Naozaj boli viditelne v stolici a veeela. Aj v mojej vtedy 2 a pol rocnej dcere. A vysledky? U mojej dcerky to bolo najviac viditelne: hlavne chut do jedla, sustredenost a celkovo zdravie, imunita! Od vtedy uz presiel rok a ona nevynechala ani jeden den v skolke a ani len soplik nemala, co predtym bola neustale chora - respiracne infekcie, anginy, kasel. A u mna zmyzli depresie, uzkosti, potiaze s travenim, bolest hlavy a unava. 🙂 vrelo odporucam

margareta76
4. dec 2013

Ja som niekedy citala ohladom parazitarnej kury tuto diskusiu http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=2...

tehulka2011
4. dec 2013

@sin_dy ahoj ten plazmovy generator, to mate doma?

lanczi
4. dec 2013

@sin_dy mozes sem prosim ta hodit link ktory generator mate? dakujem

sin_dy
5. dec 2013

inac ospravedlnujem sa za pravopis..citam az ted, ze som tam napisala,, mi,, a ne ,,my,, :D pisala som to v rychlosti :D

sin_dy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
5. dec 2013

vlasovec? to kde schytal? pokial teda nebyvate na zahori alebo juhu SK,tak sa zatial vlasovec nevyskytuje, ak teda myslim to iste a to dirofilariu.

lanczi
5. dec 2013

@sin_dy dakujem za odpoved,škoda ze ste tak daleko urcite by som sa u vas zastavili..kolko stoji taky pristroj prosim ta? Rozumel by joho obsluhe aj laik? To sa len zapne a ty sedis pri nom,či ako to funguje?

aktak
5. dec 2013

kupila som nam Zentel, ale je tekuty, predtym som mala tabletky, a NENI TAM DAVKOVANIE napisane, neporadite mi niektora? diiiiiiiik a Zentel odporucam, posobi v celom tele (oko, pluca) nielen v traviacom trakte ako Vermox

sin_dy
5. dec 2013

@kiki68 vlasovcov je viac druhov.