Parazity v tele zo zvierat

michaela1986
8. júl 2014

Kočky , mate info o tomto ? zažili ste to , ci viete mi povedat viac o tom , ako sa zbavit ludske telo parazitov ?

eikenella
8. júl 2014

antiparazitikami, na predpis u lekara po potvrdeni parazitov v tele. neviem, ci nejake ,, ludove recepty,, funguju

katkabg
8. júl 2014

Ja som pocula ze na hlisty je dobre porehltnut zopar cesnakov a tekvicovyh semien v celku,ale inak uz existuju aj tabletky proti tomu.Volakedy bol taky cerveno-ruzovy sirup.

bosoriak
8. júl 2014

@michaela1986 Ake parazity? Mrle (tie zo zvierat neprechadzaju) - na tie jedine Vermox, ostatne su take babske rady, co niekomu zaucinkuju a vacsine nie. Pasomnica - okamzite lekarske vysetrenie a opat lieky proti parazitom.
Cervy, ktore mavaju domace zvierata (psy, macky) na cloveka neprejdu, v nasom traviacom systeme je uplne ine prostredie, nez vo zvieracom.
Blchy na cloveka idu aj zo zvierat, akurat sa nerozmnozia na cloveku. Treba kupit pipetu pre zviera a pretrpiet ten tyzden, kym blchy stipu.

habibi78
8. júl 2014

@michaela1986 jasne, v každom ľudskom tele su parazity, pôjdeš na biorezonanciu kde ti zistia ake parazity ma tvoje telo a prejdes na niekoľkomesačnu antiparazitnu kúru....

habibi78
8. júl 2014
kachorratt
8. júl 2014

@habibi78 perfektný článok, dám prečítať aj známym.

lilitela
8. júl 2014

@habibi78 Ahoj, mas osobne skusenosti s tou biorezonanciou? Zvazujem tuto metodu, len sa nemam s kym poradit, ci to funguje.

jahodka87
8. júl 2014

Skús orešák,alebo Ti možem poslať číslo na Pani doktorku ktorá sa týmto zaobera. Ja som uzivala tieto tabletky Paraziquantel a Albendazole. To ma riadne prečistilo aj pomohlo

drzubok
8. júl 2014

Zrusili paaracky, kde teraz zeny poklebetia. Nie vazne.... kriticke myslenie!!!!! Nie kazdy clovek je programovany aby sa dozil 100 r. Uvedomme si to. Umieraju novorodenci, dojcatata, pubertaci, aj ludua v produktivnom veku. Nehladajme kamen mudrcov. 😢 zuak nie kazdy organizmus je predurceny prezit stovku 😢

rukjatko
8. júl 2014

nam dala pedina zentel, ale len preventivne, bez vysetrenia (normalne odcervenie kvazi ako u psa, ktore sa tiez robi preventivne).

michaela1986
autor
9. júl 2014

@drzubok ty o com ?????????????

michaela1986
autor
9. júl 2014

@bosoriak
@habibi78 nie ide o to ze v poslednej dobe dost pocuvam o tom, ako dokazu parazity od zvierata skomplikovat zdrav stav cloveka ... a kedze ja som nonstop so zvieratami a posledne roky sa na mna vsetko lepi 😖 hladam co robit , ako si pomoct ... okrem toho ze budem davat psika kazdy mesiac odparazitovat, len to nestaci ..
@habibi78 fuj to je nechutne to je az tak velke ? fuuuuuuuuuuuj

michaela1986
autor
9. júl 2014

@habibi78

https://www.youtube.com/watch?v=Mgch1ZgTO4Y

cim ho to potieral preboha nevies ?

habibi78
9. júl 2014

Ja netusiiiim, tiez som v tejto problematike nováčik a upozornili ma na to, na biorezonanciu sa ešte iba chystám 👍

emmickavotka
7. sep 2016

Ludia uz ani neriesia v dnesnej dobe kde vsade sa daju chytit parazity. Hlavný problém u domacich milacikov je ten, že uz vacsina z nich nezije pred domom a vo vybehu..ale v byte, dome, spia s nami v posteli, nechavame ich aby nám oblizovali tvár. Pritom nevieme kde vsade si svoj nufak a jazyk rypali. Az ked sa zacnu urcite crevne alebo hocijake ine problemy, zacnu ludia sa o to zaujimat. Odporucam Vam aj celkom zaujímavý članok si kuknut 🙂 http://www.topky.sk/cl/13/1563025/Parazity-v-na...

xandra7
25. nov 2019

@jahodka87 mohla by som poprosit tiez to cislo?

jahodka87
25. nov 2019

@xandra7  0914 278 065 Helena Kompanová,Biorezonancia Oravský Podzámok

xandra7
3. dec 2019

@jahodka87 dakujem

luxus10
3. dec 2019

jedine biorezonancnou metodou-na 2 sedeniach terapiach, v casovom odstupe 14 dni, vermox je ucinny len na 7 najbeznejsich druhov parazitov....je to v pribal.letaku.....a parazitov je cca 3000-4000 druhov...

luxus10
3. dec 2019

@lilitela ak chces info, mozem poskytnut, ja som absolvovala kompletku-trvala u mna vyse 9 mes....

eenko1988
14. feb 2022

@rukjatko prosim vás ako ste ho užívali?