Piata choroba u dospelej osoby

15. máj 2024

Ako sa vam prejavovala? Ďakujem

oriesocek
15. máj 2024

u mna toho bolo vela - ale hlavne bolest klbov cca 2 tyzdne, nespavost v noci, bolest hrdla rovnako viac ako 2 tyzdne.. bez výsevu a bez teploty.

nelly234
15. máj 2024

Ja som mala len výsev a upchaté hrdlo

anicka176
15. máj 2024

Bolesť hlavy, únava , bolesť kĺbov

veronika2316
15. máj 2024

Pravdepodobne som to mala a mala som strašne vyrážky po celom chrbáte a pleciach

fifina75
15. máj 2024

Bolesť hrdla, upchaté dutiny, únava, červené líca, vysev na hrudníku a nohách, svrbenie chodidiel a dlani

lucylaw
15. máj 2024

U mňa najprv bolesť celého tela,nemohla som ani spať lebo ma bolel každý jeden pohyb,potom výsyp a keď už som si myslela,že to skončilo,tak prišli bolesti kĺbov,nenormalne ma boleli kolená,zápästia,bedrá,prsty,to trvalo asi 10 dní..

bucecka
15. máj 2024

Ahoj, ja som to mala 2 mesiace dozadu. Mala som 2 dni zimnicu, triaslo ma, až mi zuby drkotali a deti chodili von v krátkom. Mala som aj horúčky nad 38. A ešte som sa vyhádzala na trupe, rukách aj nohách, ale nesvrbelo to , len som bola bodkovaná. Po pár dňoch to same zmizlo, mala som len viac tekutín prijímať a magnézium, lebo ma aj hlava bolela.

autor
16. máj 2024

@bucecka ja mam takto podobne a rozmyslam, ci to je ono, zimnica, teploty, nohy bolia, ale vyrazky nemam ziadne, tak mozno to je aj nieco nejaka viroza

siegi
16. máj 2024

Dcera mala pred 3ma tyzdnami, ja som sa dnes zobudila s tym ze ma boli hrdlo, komplet cele telo, koncatiny mam ako z olova, ledva dvihnem ruky, upchaty nos, tak tiez rozmyslam ci som dostala od dcery alebo je to cosi ine

autor
16. máj 2024

@siegi no presne toto uvazujem, ci sme to chytili od syna alebo nieco ine, teoreticky ked od neho, tak by sa on asi nemal uz nakazit ci?

siegi
16. máj 2024

Nie nemal, to uz je dozivotna imunita

autor
18. máj 2024

A mali ste niekto aj točenie hlavy?