Piercing do nosa

adrianaada44
5. jan 2021

Ahojte žienky 🥰 mam taky mali problémik... Prepichovali my nos v štúdiu ale s prestrelovacou pištoľov 😐 mam ho asi cca 2 roky no niektore dní ma boli ten nos veľmi a niektoré dni vôbec niake rady.. Aby ma to nebolo vôbec a mohla by som sa dat hocijaký piercing do nosa? Som zúfalá 🤷‍♂️

ss1908
5. jan 2021

piercing sa nikdy nema prestrelovat, len prepichovat:( po 2 rokoch ta stale boli? mavas ho zapaleny? nemas nahodou keloid? ja mam po oboch stranach nos ihlou a po mesiaci uplne zahojeny. skus si spravit solny roztok do misky a namacat do toho nos, pomaha to na zapal/infekcie.

adrianaada44
autor
5. jan 2021

@ss1908 ako sa roby ten roztok prosim ťa🙂?

ss1908
5. jan 2021

@adrianaada44 do vlaznej vody trochu soli🙂 to je vsetko a namocit nos aspon na takych 5 min, kludne aj viac krat do dna, mne to vzdy pomohlo.

adrianaada44
autor
5. jan 2021

@ss1908 dúfam ze my to nezarastie 🥺

janulik270
5. jan 2021

Ja som mala v nose prepichovali mi ihlou.Nausnicu ked mi davali bola taka zaoblena stocena.Nic ma nebolelo.Po case mi priatel povedal ze je to pekne ale ze si mam dat mensiu nausnicu ze on mi ju vyberie.Ja ze nie lebo ze je zaoblena a dnu uz mi sa nebude dat.Vymenit som si chcela v studiu kedze su profici ale nepracovali.Moj priatel mudry ju vybral a nova sa nedala dat pretoze zaoblena ak je musi ist ihlou.Po 2mes sa dierka zarastla a uz po mojom piercingu 😃🙈😥