Kde v Prešove nastrelujú piercing do nosa pištoľou?

patik114
5. apr 2017

Kde v Prešove nastreluju piercing do nosa pištoľou a nie ihlou ???

candii
5. apr 2017

Nedavan si je to sprostost. Ja to lutujem..

petinka18
5. apr 2017

@candii ona sa nepyta na vas nazor ci je to sprostost... pyta sa kde...

petinka18
5. apr 2017

@patik114 skuste nejaky kozmeticky salon kde aj prestreluju usi

daruska2
5. apr 2017

Prečo chceš nastreliť a nie ihlou? Mám skúsenosti s oboma metódami a teda nastreliť by som si už nikdy nedala. Stále sa mi to zapaľoval, bála som sa, aby mi piercing nevypadol, keďže tam nemal háčik. Metóda ihlou ti dá priamo piercing, ktorý tam chceš mať a zostane ti na trvalo, nemusíš si to komplikovane meniť. Nevypadava, lebo tam má háčik a lepšie sa hojí. Prepac, veľmi som ti neodpovedala na otázku, ale možno ešte zvazis formu 🙂 držím palce, aby si bola spokojná.

candii
5. apr 2017

@petinka18 .. viem citat.. pisem len skusenost tak klidek.. mozno jej to pomoze mozno nie. Nevnucujem jej svoj nazor ale vyjarit ho mozem nikde v pravidlach MK nie je zakazany 😉

petinka18
5. apr 2017

@candii ja som kludna len som napisala tiez svoj nazor 🙂

candii
5. apr 2017

@petinka18 no vidis a tiez sa ta nikto nepytal 😀

bluka2
5. apr 2017

Citam: piercing do nosa pre psov 😀

petinka18
5. apr 2017

@candii nie nepytal,ale ja som svoj nazor vyjadrila tebe lebo niekto pise o voze a ty o koze ....pekny den prajem 😉

candii
5. apr 2017

@petinka18 och tak pardon ze som sa dopustila neodpustitelneho hriechu na MK a dovolila som si autorku upozornit ze nech si to este premysli. Musi sa vzdy ozvat nejaka mudrlatna co sa doma nuti a trasie do koho moze sprtnut, bez toho sa to tu ani neda. Nikoho som nepoburila ani neurazila. A ani ty za cely cas nepises k veci. Iba rypes tak radsej porad autorke ako tu riesit sprostosti 🙂

patik114
autor
5. apr 2017

@daruska2 keď ja sa bojím ihly :D bolesti :D

sykorkauhliarka
5. apr 2017

@patik114 zavres oci...neboli....mna nebolelo..v krcme kamos prepichol cestou na intrak :D jedine co ostalo je diera v nose :D

patik114
autor
5. apr 2017

@sykorkauhliarka t naraz prebije či postupne ?? 🙂

sykorkauhliarka
5. apr 2017

@patik114 jasne ze naraz