Piercing v jazyku - rada

bajaaaaa
8. máj 2018

Ahojte, mám piercing v jazyku 3 mesiace. Včera som bola u zubára tak som si piercing vytiahla, a trhal mi zub. Dnes ráno si idem založiť piercing a nemôžem ho tam dostať. Čo mám robiť?? Mohla mi zarast dierka?? Ďakujem

myjusiatko
8. máj 2018

@bajaaaaa skor sa stiahla. Je to sval. Velmi rychlo sa zatiahne. Nebol dobry napad ho vyberat. Kor po 3 mesiacoch. :/ skus zajst do studia, kde ti to pichali.

matkaleskova
8. máj 2018

No stiahla sa, je to normálne, najmä keď ho ešte nemáš nejako dlho. Obráť sa na štúdio, poprípade prepichnú ešte raz.

zuzlicek44
8. máj 2018

piercing sa nevytahuje u zubara...ani doma..proste ho más a hotovo 🙂

sasenka6
8. máj 2018

Ahoj, stalo sa to aj mne dávno a normálne som ho nasilu potlačila a išlo to, síce to trochu bolelo ale tak co uz 😁

svadba1818
8. máj 2018

Brrrr, mala som piercing, Neni to sranda hore dole dávať, buď ho chceš a máš stále alebo nie 🙂 Neni to sranda

romina1912
8. máj 2018

Mohla sa stiahnut. Ja mam tiez piercing v jazyku a ked idem k zubarke, tak tiez si ho vytahujem, nech sa jej tam nepletie . Urcite zajdi do studia kde ti to robili, poradia ti 😉

anjelik2323
8. máj 2018

Ja som tiež takto isto pochodila 😰 ja som si na to o hodinu chcela založiť naspäť pierc a už to nešlo 😔 zarástlo to za hodinku, no nič iné mi nezostávalo hneď na druhý deň som si dala znovu prepichnut 😎😂

erosmal
9. máj 2018

nikdy si ho nevyberám, iba keď mi to vyslovene niekto prikáže.. minule som ho mala aj na RTG hlavy a som tu.. ako hovoria dievčatá buď ho chceš alebo nechceš.. a nie hore dole vyberať a nasadzovať..

bajaaaaa
autor
10. máj 2018

Ahojte, ďakujem za rady, jasné že ho chcem, ale zubár trval na Tom aby som ho vybrala, inak ho nevyberám. Iba keď si mením za druhý alebo ho sem tam ešte dezinfikujem. Ale už je to ok. Bola som v štúdiu a roztiahla mi to roztahovakom. Našťastie nebolo treba pichať znova.