Piercing v jazyku

veronika141
24. okt 2016

Ahojte kočky dnes som bola u obvodného a mi povedal že keď mám piercing v jazyku ze môžem aj kvôli tomu potratit, že to nieje dobre pre babo. Povedal aj vám doktor niečo také? Som v14tt

romina1912
24. okt 2016

To teda neviem ci mozes alebo nie potratit pre piercing ale ja mam tiez piercing v jazyku a nikdy mi ziadny dr na to nic nepovedal

zanta3
24. okt 2016

@veronika141 sa ta snazil asi kazdopadne vystrasit. Mohlo by sa taketo nieco stat keby si tam dostala infekciu tak myslim ze to by mohlo mat dopad na dietatko ale inak nie

mysga
24. okt 2016

@veronika141 preboha :D a akože prečo? Ja mam piercing od 15tich. To môžme potratit aj pre náušnice.

veronika141
autor
24. okt 2016

Ved mam ho už od 16tich preto nechápem... Som zvedavá ako sa bude tváriť gynekológ keď mu to poviem :D

babyangel
24. okt 2016

Ja mam piercing v jazyku, v pupku a v nose a tehotenstvo som zvladla a porodila zdrave dieta 🙂 Akurat z pupka som si ho musela vybrat kvoli rastucemu brusku.

mysga
24. okt 2016

@veronika141 ja som to ani nevravela, načo. 🙂 kým to neni piercing tam dole :D ...

veronika141
autor
24. okt 2016

@mysga no ja mu len poviem čo mi povedal obvodný :D ze ci aj on bude mať taku teóriu

lubisvecko
24. okt 2016

Nemyslim si ze by to mohlo nejako ovplyvnit 🙂 aj ked urcite tam nejake nervove zakoncenia su ale ze by to malo nejako vplyvat na dieta to si nemyslim

sibalka21
24. okt 2016

Cooo? :D Tak to som este npocula... Ja som mala piercing v jazyku cele tehotenstvo, nakoniec som si ho dala von asi po pol roku od porodu .... Nikto mi nic nevravel a tehu bolo bez komplikacii... A myslim ze keby to je naozaj take dolezite, ze to moze sposobit potrat, lekar by ma na to upozornil ...

tyelde
24. okt 2016

Volovina podľa mňa, ja mám piercingov 15 a žiadny lekár mi v živote nič na to nepovedal 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre