Po fyzickej aktivite sa mi trasú ruky

30. nov 2022

Po fyzickej aktivite sa mi trasu ruky akoby z vysilenia a som taka nevladna.Niekedy sa mi trasu aj v klude ale nie velmi fakt iba trochu.Nemate niekto s tymto skusenost?Niekedy sa bojim ze Parkison alebo co.Obcas sa mi trasie aj cele telo ked som vysilena nielen ruky a napriklad ked robim kliky tak ruky sa mi strasne trasu su slabe, ked robim brusaky trasie sa mi brucho a horna cast tela.Proste akoby nejaky nerv mojmu telu kazal sa triast nechapem tomu.Doktorka povedala ze vraj mala by som soevnit svalovu hmotu ale proste aj tak sa mi to nezda zeby som sa tak triasla nevidela som nikoho, maximalne ked dvihaju chlapy velke vahy tak ich trosku zatrasie ale to k tomu patri a mne sa to tak deje pri nie velkej namahe.

zuzinka888
30. nov 2022

Klesa ti cukor. Mas stravu ok? Ci si v nejakej nezmyselnej diete? Pytaj sa dr.na glukozovy test. Mate v rodine cukrovku? Moze byt pricina aj malo mineralov. Nebolo by na skodu si dat urobit krvny obraz.

autor
30. nov 2022

@zuzinka888 cukor mam v poriadku, 2 testy na cukor som si robila a boli v norme, krv tiez som mala vzdy v poriadku akurat malo vitaminu D ale ten uzivam

januska12323
30. nov 2022

Málo ješ a cvičíš priveľa?

martul
30. nov 2022

Veď si to prečítaj ešte raz a máš odpoveď.
Pri fyzickej aktivite......
Keď s vysilena....
Keď robím brušáky.....
Treba zvyšovať aktivitu postupne, závažie zvyšovať postupne, telo sa spevní.
Žiadny parkinson🤦

zuzubb007
30. nov 2022

Mna roztrasie, ked som hladna a nejem dlhsie ako dve hodiny, alebo vela cvicis a malo jes

autor
30. nov 2022

@zuzubb007 jem 3 krat denne, je pravda ze niekedy nejem aj 5-6 hodin ale zeby to sposobovalo az take trasenie?poznam aj inych ludi co nejedia tak casto a netrasu sa.Ale je pravda ze ked som hladna tiez sa viac trasiem vtedy a som vysilena.Skusim teda castejsie jest a uvidi sa

zuzubb007
30. nov 2022

No tak 5 hodin nejest tak ma tak rozklepe, to by som ja teda nedala naozaj to je dlha doba skus jest a uvidis, tiez poznam takych co jedia dvakrat za den a netrasie ich ani nic

autor
30. nov 2022

@zuzubb007 skusim a uvidim, tak kazdy sme iny niekto vydrzi v pohode bez jedla pol dna a niekto asi nie