Pocit pálivej bolesti v hlave.

mata1407
20. aug 2018

prosím o radu ..2 mes.ma páli vzadu hlava..bodava oálivá..bolest pri lopatke tlaky do hlavy.somzufalaa..3tyž.beriem pregabalin ..rehabilit..nič ..Ma niekto take problemy..😰😭😭

ujaju
20. aug 2018

doktor na to čo povedal? má nejakú diagnózu alebo len háda? možno by si mala ísť na ctčko hlavy

zuzicka72
20. aug 2018

Moja mamina mava podobne problemy a vraj je to od krcnej chrbtice...

mata1407
autor
21. aug 2018

@ujaju bola somna Mr mozgu aj krčnej..Je to v norme..ze vraj to asi budu nervy v krčn.chrbtici ..ale lieky nezaberaju

mata1407
autor
21. aug 2018

@zuzicka72 co si mamina dáva?nejake lieky?ja aj rehabilitacie a nič..😦

elephas
21. aug 2018

@mata1407 môže to byť aj energia nenávisti niekoho voči tebe

zuzicka72
21. aug 2018

@mata1407 Hlavne dobre rozmasirovat tu krcnu chrbticu....dorsiflex na uvolnenie...a cvicit kazdy den aspon 10 minut...chce to cas...

mata1407
autor
22. aug 2018

@zuzicka72 dakujem za radu...Už ma aj ucho pichá páli a pravá noha..2tyž.chodim na masaž..A že tam mám nejake svalove vzhluky pri ktorych mi bude ževraj 20rehab.málo mi to rozmasirovať..som neštastná už..Či to nie je nejaky nádor niekde..uz mám myšlienky všelijaké..😭

doda818
27. aug 2018

Ja som fyzioterapeut, vacsinou takto chodia paciebti, alebo ja k nim kedze teraz som na materskej a chcu to rozmasirovat. Ano makke techniky to mozu uvolnit, nachvilku ale to nie je riesenie dlhodobe. Rehabilitacie taktiez urcite pomahaju ale tam musi byt dodrzana spravna technika a pravidelnost. Co mam ja skusenosti tak vzdy pozeram na problem ako celok, cize nie len pocit plenia a pichania v hlave ale celkovo to telo a psychika ci nema pacient vnutorne problemy, traviaci trakt a ppdobne. Pri pretrvavajucoch problemoch aj napriek rehabilitaciam a masazam ci spravnemu cviceniu odporucam vzdy celkove precistebie tela. Klidne detoxom napr s aloe vera kedze to je taky prirodny zazrak (info poskytnem). Je najlepsie vzdy spojit ten dany problem a pozriet sa na to zo sirsej stranky ako na celok

leameleg
4. jan 2020

@doda818 ahoj mohla by som ti niekde napísať aký mám problém ci by si mi možno nevedela poradiť

doda818
4. jan 2020

@leameleg kludne do správy 🙂