Pohyby v okolí žalúdka

adeladulova
11. nov 2023

Ahojte, mate prosim vas skusenost?
Dnes a vcera mam cely den pocit, ze mam v sebe pohyby v okoli zaludka, hore pod rebrami vpravo.
Citim to ako dieťa (jedneho syna mam, o druhe sa nesnazime, aj ms v poriadku pravidelna, ziadne nevolnosti atd.) Pohyby su ked lezim, sedim alebo stojim. Je to tak zvlastne neprijemne, akoby som bola v 5tom mesiaci. Nic neobvykle som nejedla, nepila, vetry nemam, stres nemam, neviem co viac napisat. Keby to trvalo chvilu tak neriesim. Ale toto je fakt 2 dni v jednom kuse, citim to aj na omak rukou ked si polozim, dokonca ma to zobudi zo spanku.
Prejavuje sa takto nejaka intolerancia? Ci som uz šiši a namyslam si to? Co mi chce zaludok a creva povedat? Sli by ste s tym k doktorovi?
Aj teraz ako lezim v posteli vecer, stale pohyby, uz si normalne pripadam akoby som si nevsimla ze som tehotna 🤭🤔🙂

viestta
11. nov 2023

Normalne sa ti presuva obsah criev, nerob paniku

adeladulova
autor
11. nov 2023

@viestta 2 dni stale na tom istom mieste? Neustale a bez prestavky? Snad mas pravdu, diky

majamat
11. nov 2023

@adeladulova nie su to skor take zasklby?

adeladulova
autor
11. nov 2023

@majamat aj ano, zasklb a potom taky pocit prevalovania, vlnenia

majamat
12. nov 2023

@adeladulova ci to nebudu fasciulacie. skus pozriet popis na nete. mne sa to stava sem tam aj niekde na bruchu, ci hrudniku

belllinka
12. nov 2023

Pises, ze vetry nemas… tak asi to budu tie zastavene vetry

adeladulova
autor
12. nov 2023

Dakujem

morigan555
14. jan 2024

@adeladulova ahoj prosím ťa, ako to dopadlo s tými pohybmi?🙂...ja mám niečo podobné ale na ľavej strane, akoby som bola tehotná.
Ďakujem🙂

adeladulova
autor
15. jan 2024

@morigan555 ahoj, nakoniec to samé odznelo, trvalo to 3-4 dní. Bolo to riadne nepríjemné a som rada ze sa to neopakovalo