Polypy v nose - operácia

tracka
25. feb 2017

Prosim Vas jetu niektora co absolvovala operaciu polypov v nose?neminie ma zrejme a chcem len vediet ako dlho sa potom este lieci nos a ci to po operacii velmi bolelo...

lilyianka
25. feb 2017

@tracka mojmu otcovi to robili a z nemicnice ho pustili na druhy den po operacii...bolest nemal,len mal na nose modrinu

jaq
25. feb 2017

Bola som na operácií FESS,septoplastike a turbinoplastike už 2x. Nebolí to po operácií, nepríjemné sú snáď len tie následné kontroly a tie odsávania, ale dá sa to vydržať. Ak ide len o FESS (polypy) je to v pohode 🙂 a nebolí, neboj sa. A v nemocnici som bola 4 dni, posledná operácia bola min. rok.

saudi
25. feb 2017

ja som bola na operacii v 2006 a bolesti som nemala po operacii, nerezalo sa to, len dako cez nos. aktualne ma caka dalsia :( vracia sa to. kedze som mala 3 deti po sebe, tak som nechcela uzivat kortikoidy a vsetko sa to vratilo, tak planujem nejaky jednodnovy zakrok v BA. ak ma niekto skusenosti, tak privitam tiez akekolvek info

tracka
autor
26. feb 2017

Dakujem pekne za odpovede..tiez by sme chceli dalsie baby tak ma to moc netesi😯

jaq
26. feb 2017

Kortikoidy lokálne (nosové) sa do tela dostávajú minimálne, v pohode sa dá otehotnieť. Dokonca aj tabletkové sa v tehotenstve môžu ak je na to indikácia, to je len kortiko panika. Netreba sa ich báť, veľmi pomáhajú. Ja beriem aj inhalačné, aj do nosa, aj tabletkové aj v podobe mastí a žijem!

tracka
autor
27. feb 2017

No tak dnes mi teda dr. povedala ze operacia urcite..

tracka
autor
27. feb 2017

Objednala som sa v BB v Roosveltovej

tracka
autor
27. feb 2017

@saudi a kde ti to prosim ta robili?nerobi sa to aj laserom?

saudi
28. feb 2017

Netusim ako mi to robili ;( v BA na Antolskej.

slavka173
20. jan 2019

@jaq preco si bola 2x ?

minka241
27. dec 2020

kolko krat ste boli operovany na nosne polypy? daju sa riesit oziarmy?