Pomáha bylinka pestrec mariánsky na zlepšenie pečene?

alenka1609
24. apr 2019

Prosím vás, máte skúsenosti s touto bylinkou? rada si prečítam vaše skúsenosti a rady.... mala by pomáhať na zlepšenie pečene, teda aj na pridružené príznaky, ktoré mám, ako sú akné, bolesti hlavy, bolesti brucha, kĺbov a stála únava... 😥 dúfam, že ak si to kúpim a začnem brať kúru, všetko sa zlepší... ďakujem 😊

erickatt
24. apr 2019

To budem aj ja zvedavá

renab
24. apr 2019

@alenka1609 pomaha podla toho, ako ho budes uzivat. Na pecen je vhodny drveny plod ostropestreca priamo do ust, zapijat vodou. Caj nie je vhodny na regeneraciu pecene, nakolko vysoka teplota neguje silymarin. To je lepsie uzivat silymarin v tabletkovej forme.

juriva
24. apr 2019

Pomaha...2.5 r dcera, chora s pecen.testami o 10 x vyssimi...po 2 tyz uzivania o 70 per.lepsie vysledky

severankasr
24. apr 2019

Áno, určite pomáha, mám vyskúšaný čaj, olej, semiačka, najsilnejšie sú čerstvo nadrvené semiačka.

lily76
24. apr 2019

Syn to bral keď prekonal infekcnu mononukleozu ale pri tom musel držať aj dietu
Malo soli, ziadna čokoláda

barbellka
24. apr 2019

@alenka1609 mojej mamine pomohlo velmi....po uzivani mala neporovnatelne lepsie vysledky pecenovych testov..

matta308
24. apr 2019

Mame pomohlo. Ale lepšie olej ako čaj 🙂

mogaa
24. apr 2019

My sme brali drvený pestrec - 3x denne nalačno min.40min.pred jedlom 1malá lyžička zapiť vodou.....pečeň ok, cholesterol do mesiaca v norme🙂

3009
24. apr 2019

Ja už užívam niekoľko rokov v tabletkovej forme pestrec a mne znížil cholesterol a aj pečeňové testy sa zlepšili. Stukovatenú pečeň nevylieči, ale výsledky sa určite zlepšia.

adelakom12
24. apr 2019

@alenka1609 moja babka mala ku sklonku zivota dost problemy s pecenou a bol jej odporucany tento caj (ostropestrec mariansky) a odvtedy viem, ze sa taketo nieco berie a pomaha to, ale na druhej strane ak mas problem s akne mozes skusit aj zihlavovy caj, ten cisti krv alebo nieco take 🙂 Pomoz si aj stravou, obmedz cukor, zaimplementuj do jedalnicka zeleninu a mozes aj obcasne cvicenie, pris pravnej diete sa toho zbavis najskor, plus pomahaju aj tabletky zinkorot napr 🙂

janinah
24. apr 2019

pomáha,ale len drvený plod alebo granule,čaj nie

bielavlcica
24. apr 2019

Mne absolutne nepomohol

alenka1609
autor
25. apr 2019

@juriva a v akej forme ho dcéra užívala? to je super že to pomohlo

alenka1609
autor
25. apr 2019

ja vám veľmi pekne ďakujem za odpovede som rada že pomáha začnem užívať ste milé 😘

juriva
25. apr 2019

@alenka1609 v tekutej

luckaj84
1. máj 2019

@alenka1609 Dobrý den áno ozaj pomáha.Nám to doporučil jeden pán ktorý sa roky venuje výžive a zdravému životnému štýlu a ozaj a dokonca aj preparaty ktore sa mažu pritom uživať na očistu tela a podobne...