Pomáha vám Ascorutin na menštruáciu?

lucia851
30. okt 2019

Pomaha vam ascorutin na menstruaciu?aby bolo krvacanie slabsie?ja mam pocit sr to vobec nepomaha

tenerifka
30. okt 2019

@lucia851 mne veru ano, a to si ho dam len 2. a 3.deñ mrchy, ale beriem aj pupalkovy olej, behom 3 mesiacov sa mi cyklus upravil a prestalo to hrozne krvacanie a neustala anemia. Mam aj 1,5 cm myom aj 1 cm polyp a gyndos ma strasil, ze ak si ten myom nedam operovat, alebo ak si nedam zaviest mirenu,tak budem stale velmi krvacat a figu borovu, nie je to tak, u mña bol problem horm.nerovnovaha a slabe cievy. Ascorutin si kupujem na Sk, tu v Spain sa nepredava.
Bola si na komplet prehliadke? Jevsetko ok?

lucia851
autor
30. okt 2019

Treba ho brat len pocas menzesu alebo stale?kolko tabletiek denne?

sapetka
30. okt 2019

@lucia851 ja beriem ascorutin ale kvoli cievam, na menzes som este nepocula ze ma vplyv. Odporuca sa 2-3tbl denne ale ja beriem len jednu

barus26
30. okt 2019

@lucia851 mne nepomohol vôbec

lucia851
autor
30. okt 2019

Ani mne to nepomaha krvacam rovnako ako vzdy dost silno

janinah
30. okt 2019

su na to lepšie lieky pamba,dicynone..len asi nie volnopredajné

honey666
5. nov 2019

@lucia851 mne veľmi pomohol v období mojej prvej menštruácie, keďže som krvacala mesiac v kuse, a odkedy mi toto gynekologicka predpísala od vtedy mam pravidelnú menštruáciu. Úplne sa mi upravila, brala som to v 13 rokoch a do teraz co mam 22 tak mam pravidelne

vedorka
6. nov 2019

@lucia851 baby, caj z pastierskej kapsicky pocas menzesu je silnejší ako ascorutin. Ja kombinujem oboje. Caj zacnem pit hned ako dostanem 3-4x denne. Bez neho by som asi uz vykrvacala....

jajka78
16. feb 2024

@vedorka rpsim ta ako pijes a kombinujea s askorutinom

vedorka
16. feb 2024

@jajka78 ved som to napisala, stale ho pijem pocas menzesu, namiesto vody, aj 5 x denne pocas, úplne od zaciatku ako zacnu. Ascorutin je jedno s cim a kedy uzivas.

jajka78
17. feb 2024

@vedorka a teda keby si nepila myslíš ze máš silnejieu? Kiez by ki to pomohlo.uz nechcem kyret.Kde kupuješ.aKu znacku prosím ta