Pomohla vám kyselina hyalurónová na nosovo - ústne vrásky?

miskaaa89
20. sep 2021

Dievčatá prosím vás pomohla vám aplikácia kyselinou hyaluronovov? Chystám sa vo štvrtok. Prosím vás ak by ste mi pridali foto pred a po 🙏ďakujem

marcellka32
20. sep 2021

V skupine plastická chirurgia sa toto riesi

dietatko2020
20. sep 2021

@miskaaa89 jednoznacne pomohla, ak mas moznost urcite chod, ale len k dobremu lekarovi, kt sa vyzna ako pichat a kde davat kyselinu

vlasica19
22. sep 2021

Za mna super vec. Bola som na prvej aplikacii este dva roky dozadu a mozem ti povedat, ze rozdiel bol ozaj viditelny. Samozrejme som najskor absolvovala take sedenie, kym doslo na samotne osetrenie. Aby dr zistila, ake mnozstvo mi bude aplikovat a ci bude potrebne nejake opakovanie. Akoze musim povedat, ze ozaj s dobrym pristupom som sa stretla.

nuni11
6. okt 2021

Mohla by si mi napisat, kde si bola na aplikacii? Mozes kludne sem do diskusie alebo aj do sukromnej spravy, tam by som si to mozno skorej nasla, keby som sa k tomu potrebovala po case vratit. Pretoze uvazujem aj ja nad tymto uz dlhsiu dobu, ale stale sa akosi neviem odhodlat. Napises mi aj nejaky postup, ako to cele prebieha? Na tom sedeni sa co vlastne zistuje? Po nom nasleduje rovno aplikacia, ci to musim prist az potom na dalsi raz?

vlasica19
13. okt 2021

Poslala som ti aj spravu, nech to mas teda po ruke, ked budes potrebovat. Tam si clovek prv najde asi co potrebuje. Takze bola som na tej aplikacii na klinike Spinn. Ked si uz na to nalomena, ze by si isla, tak nevahaj. Ono to stoji za to a netreba sa nicoho bat. Na tom sedeni ti vlastne vysvetlia, co ta bude cakat, popyta sa ta na zdravotny stav aspon tak okrajovo a urci sa, kolko kyseliny bude potrebne na aplikovanie. Kazda sme ina, mame inu pokozku, iny typ pleti, takze na to treba prihliadat.

nuni11
2. dec 2021

Dakujem, precitala som si a nechala sa inspirovat a som sa objednala a mam za sebou uz aj aplikaciu. Len som ti nemala kedy napisat, mi to vypadlo, ked som tu bola naposledy, ze by bolo fajn ti aj napisat. Hlavne ti chcem podakovat za radu, kam ist. Velmi mili ludia tam pracuju. Mala som mierne obavy z toho, ale uplne neopravnene, nebolo to nich hrozne 🙂

vlasica19
7. dec 2021

Tak to som rada, ze si bola a pacilo sa ti a o to viac, ze si dala na moju radu a zvolila si tuto kliniku, kde som aj ja bola. Aj planujes potom ist este raz, ci to nechavas tak zatial a este neriesis?

dalushka
19. feb 2022

@marcellka32 ahoj, prosím ťa môžeš mi poslať link na skupinu astická operácia.
Som tu nová a nenašla,ďakujem.

dalushka
20. feb 2022

@marcellka32 ďakujem veľmi pekne 😊

zmdk
15. júl 2023

Baby, neviem ci ste este aktívne, ale skusim. Ako to je po pichnuti kyseliny do nosiči ústnych vrások? Som tretí den po aplikácii, stale badam mierny opuch. Co je pre mna ale najhoršie je, ze sa neviem usmiat. Stale je to taký zvláštny usmev. Este mam počkať pár dni? Ako to funguje? Dakujem

lailaveve
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lailaveve
3. aug 2023

@zmdk dobry vecer,mozem sa vas opytat...aj vy ste mali modriny?ak ano,ako rychlo sa vstrebali?...ja mam tiez opuch a oresne ako pisete ked sa chcem usmiat tak sa mi poriadne neda lebo akoby som mala v licach a pri kutich nasreckovane nieco ako skrecok a pol tvare ma fakt boli🙈..aj vas to bolelo?aj ten treti den este?🙈som na seba nahnevana ze som sa na to dala lebo akurat ideme na dovolenku a vyzeram ako zbita narkomanka🙈...a to mi doktorka tvrdila ze uvidite to nic nie je...

zmdk
4. aug 2023

@lailaveve dobrý den, modriny som mala tyzden. Opuch dole mi uz zostal. Takze stale vyzerám ako mierny skrecok🥴 ale urcite to uz vyzerá lepsie ako predtým. Je to asi o zvyku, predsa len to zmení tvar. Ja som na seba tiez mierne nahnevaná, ze som sa nechala na to ukecat. Ale verim ze sa to postupne vstrebe a bude to lepsie. Urcite aj u vas 😉

lailaveve
4. aug 2023

@zmdk dakujem za vasu reakciu,vyzera ze to nie je az take top ako to prezentuju😵‍💫...drzim vam palce nech vam ten opuch zmizne..ja to mam veru hrozne, pribudlo mi po celej brade a bokoch ust az k nosu kopec cierno-fialovych modrin takze vyzeram hrozne🙈..az sa hanbim vyjst na ulucu...a to ideme na dovolenku🫣...budem tam vsetkych strasit😵‍💫🙈...a este to mam aj cele stvrtdnute,same velke hrce..uplne take pasy..dnes som aj isla spat za doktorkpu,povedala ze to mam velmi stuhnute...cele mi to hori,tak to rozmasirovavala, dali ma pod svetlo ze aby sa tie modriny skir vstrebali, natieram to heparoidom a davam si arniku,tak uvidim..odzajtra si to mam masirovat(ze vyzera ze u mna bude treba masirovat aj 2 tyzdne),ze to mam velmi stvrdnute a podliate🙄🙈...no ore mna uz repete tohto zakroku nehrozi....radsej vraska ako toto....dufam ze nam to obom ustupi a bude ok....drzte sa a pekny zvysok dna🥰

lailaveve
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lailaveve
4. aug 2023

@zmdk a este sa ttie modriny nedaju ani nicim prekryt... vidno ich cez akykolvek make up aj v kilovej vrstve🙈

hdida67
3. jan 2024

dobry den, mohla by som sa opytat kde ste boli na aplikacii?

hdida67
3. jan 2024

@vlasica19 dobry den, by som sa zaujimala kde ste boli na aplikacii.

vlasica19
20. feb 2024

@hdida67 Ahoj, na aplikacii som bola na klinike Spinn. Za mna mozem len odporucat, tak nad tymto uvazujes 🙂